Nasza Impreza

   

Wyniki

Kalendarz Biegów w Polsce

2018-09-17 / 2018-09-23

19
śr
Szybki Mózg [BnO]
Warszawa
21
pt
Myślenickie Marsze na Orientację
Myslenice
21
pt
4. Piłkarski Cross przy Bukowej
Katowice
21
pt
26. Cross Gołdapski
Gołdap
22
sob
17. Świebodzińska Dziesiątka
Świebodzin
22
sob
Silesia Race
Łazy (Jura Krakowsko-Częstochowska)
22
sob
Charlotta ZOO Triathlon
Dolina Charlotty k.Słupska
22
sob
4. Bieg Spełniać Marzenia i Bieg Integracyjny
Rudnik nad Sanem
22
sob
Commando Race
Kraków
22
sob
Poznańska Piwna Mila #4
Poznań - Fort VI
22
sob
8. Top Auto Białystok Biega
Białystok
22
sob
Runmageddon Warszawa / Intro, Rekrut, Classic + KIDS
Lesznowola
22
sob
6. Bieg Leśnika
Skierniewice
22
sob
UBiegamy się o zdrowie
Katowice
22
sob
5. Bieg im. Tomasza Hopfera
Konstancin-Jeziorna
22
sob
Boguszowski Bieg o Złotą Dynię
Boguszów-Gorce k.Wałbrzycha
22
sob
Bieg wokół szybowca
Leszno
22
sob
Grand Prix Warszawy
Warszawa-Kabaty
22
sob
Dziwnowska Liga Biegowa
Dziwnów
22
sob
Gdańskie Biegi Leśne
Gdańsk - Podleśna Polana
22
sob
UroRun
Szczecin
22
sob
2. Półmaraton Kamiennych Weselników / Somonińska 5
Somonino
22
sob
2. Bieg wokół Góry Grodowej
Ćmińsk k.Kielc
22
sob
Noraftrail
Zalesie k.Limanowej
22
sob
Prudnicki Maraton Pieszy
Prudnik
22
sob
Leśnicka Piątka
Leśnica k.Kędzierzyna-Koźle
22
sob
3. Kleszczewska Szybka Piątka
Kleszczewo
22
sob
4. Niemodlińska Dycha
Niemodlin k.Opola
22
sob
Run for Fun z EasyRun 24NONSTOP
Racibórz
22
sob
Bieg oraz Marsz NW o Puchar Miejskiej Góry
Stary Sącz - Miejska Góra
22
sob
Armageddon
Pabianice
22
sob
Bieg Zwiadowcy im mjr. Palucha
Trzemeszno
22
sob
Barbarian Race
Zielona Góra
22
sob
Biegowe 4 Pory Roku - GP Nadleśnictwa Legnica
Miłogostowice k.Legnicy
22
sob
9. Grand Prix Mysłowic w Biegach Przełajowych
Mysłowice
22
sob
Ursus Race
Słupsk
22
sob
5. Bieg Gniewski z Zakładem Produkcji Kruszyw
Gniew
22
sob
Bieg IT
Wrocław
22
sob
5. Wiszeńska (za)Dyszka
Ligota Piękna k. Wrocławia
22
sob
2. Różowy Bieg Charytatywny dla Stowarzyszenia Amazonek Przeganiamy Raka
Chodzież
22
sob
5. Bieg Zająca
Nieporęt k.Warszawy
22
sob
3. Bieg na Kopiec Powstania Warszawskiego
Warszawa
22
sob
Leśne Run Warmia Edycja Jesień
Ruś k. Olsztyna
22
sob
Bieg Rokity po Diabelskiej Równicy
Ustroń
22
sob
5. Otuski Bieg Przełajowy
Otusz k. Buku
22
sob
2. Zielony Bieg
Rybnik
22
sob
4. Bieg w Naturze Nadleśnictwa Wołów
Tarchalice/Wołów k. Wrocławia
22
sob
13. Biegi Uliczne Malanowska Jesień
Malanów k. Turku
22
sob
Bieg Kowala
Jedlicze k. Krosna
22
sob
Mistrzostwa Polski i Mistrzostwa Polski Masters w biegu na orientację
Bystrzyca Górna k. Świdnicy
22
sob
Dyszka na Zdrowiu
Łódź
22
sob
6. Bieg Centaura o Puchar Burmistrza Białego Boru
Biały Bór k. Koszalina
22
sob
2. Bieg Szlakiem Marianny Orańskiej
Kamieniec Ząbkowicki
22
sob
7. Bieg Pamięci Karolewo-Więcbork
Więcbork k.Bydgoszczy
22
sob
Bieg Memoriałowy im. Bł. Ojca Michała Tomaszka
Łękawica k.Żywca
22
sob
Bieg Batoraka
Warszawa
22
sob
BRUBECK Mount Everest Run
Lądek Zdrój
22
sob
Bieg oraz Marsz NW o Puchar Miejskiej Góry
Stary Sącz
23
niedz
Terenowa Masakra
Bydgoszcz-Myślęcinek
23
niedz
Pokonaj Focha VI
Skawina
23
niedz
Biegiem na Zakrzówek 3
Kraków
23
niedz
Bieg na końcu świata o Puchar Wójta Gminy Kraszewice
Kraszewice
23
niedz
33. Bieg Sokoła
Bukówiec Górny k.Leszna
23
niedz
37. Łowicki Półmaraton Jesieni
Łowicz
23
niedz
Myszkowska Ósemka
Myszków
23
niedz
26. Bieg Uliczny w Knurowie, 23. Mistrzostwa Polski Górników
Knurów
23
niedz
Biegi górskie Sanok
Sanok
23
niedz
12. Bieg o Puchar Burmistrza Kątów Wrocławskich
Kąty Wrocławskie
23
niedz
2. Bieg Św. Stanisława Kostki
Szczytno
23
niedz
Bieg Sycowska Pogoń
Syców k.Wrocławia
23
niedz
Kanclerz Leśne Run Śląsk Edycja jesienna
Zabrze
23
niedz
SALOMON Annapurna Run
Lądek Zdrój
23
niedz
Biegowe Grand Prix Dzielnic Gdańska
Gdańsk
23
niedz
31. Ogólnopolski Bieg Zbąskich
Zbąszyń
23
niedz
Chechło Run
Trzebinia
23
niedz
Przełajowy Bieg Opoczyńska Leśna Zadyszka
Opoczno
23
niedz
2. Bieg Grudzicki
Opole
23
niedz
9. Elbląski Półmaraton Bażant
Elbląg
23
niedz
5. Bieg Dziczkiem
Góra k. Leszna
23
niedz
4. Lipnowski Bieg Uliczny
Lipno
23
niedz
Lubelski Duathlon
Lublin
23
niedz
40. Bieg Jesienny im.red. Tomasza Hopfera
Parzymiechy k.Wielunia
23
niedz
7. Bieg Piastów Śląskich
Brzeg
23
niedz
Duathlon AC/DC
Brzeg Dolny k.Wrocławia
23
niedz
4. Maraton / 3.Półmaraton Puszczy Noteckiej
Sieraków k.Poznania
23
niedz
8. Bieg / Nordic Walking Trzeźwosći
Brzoza k.Bydgoszczy
23
niedz
Witkowska Dycha
Witkowo k.Gniezna
23
niedz
Bieg "Zachować Dla Pokoleń"
Ustka
23
niedz
OSHEE Barcin Biega 2018
Barcin
23
niedz
MosirGutwinRun 2018
Ostrowiec Św.
23
niedz
56. Bieg Westerplatte
Gdańsk
23
niedz
Grand Prix Ustki
Ustka
23
niedz
Cztery Pory Roku
inf. w treści
23
niedz
8. Panewnicki Bieg Dzika
Katowice

UA_350x150_5

Najczęściej czytane w tygodniu