Bieganie w Polsce i na świecie

Aktualności Biegająca Polska i Świat

PLogging Team: w październiku sporo się dzieje
#PLogging Team: w październiku sporo się dzieje nie tylko w Polsce. Ale to od własnego podwórka poczynając: Czyste Beskidy zapraszały na plogging na Pilsku. - Biegniemy posprzątać Pilsko - zachęcał serwis. - W górę robimy trening biegowy, a w dół sprzątamy szlak.
Opublikowane: ndz., 10/10/2021 - 20:06
Wielkim krokami zbliża się coroczna impreza sportowa organizowana przez Stowarzyszenie Maraton Gorlice. Chodzi oczywiście o sportowy Weekend Pełne Energii. To wyjątkowa impreza która co roku łączy biegaczy, kolarzy, miłośników nordic walking i rolkarzy.
Opublikowane: pon., 27/09/2021 - 10:36
Planet Heroes to platforma stworzona dla ludzi, którzy aktywnie chca sie włączyć w ochronę wspólnego środowiska. Planet Heroes to, jak sami o sobie mówią - przestrzeń, w której ludzie mogą pochwalić się swoimi małymi inicjatywami ekologicznymi i najzwyczajniej w świecie - zostać za to nagrodzeni. Jest to zatem wspólna platforma dla tych, którzy są gotowi do pracy i sprzątają Ziemię, jak i tych, którzy chcą ich działania wspierać.
Opublikowane: ndz., 26/09/2021 - 15:47
Już trzeciego października VI Bieg Beskidnika
Na malownicze ścieżki Magurskiego Parku Narodowego już za kilka dni wyruszą miłośnicy biegów górskich oraz Beskidu Niskiego. Przed nami szósta edycja Biegu Beskidnika. - Celem imprezy jest nie tylko popularyzacja biegów, ale także promocja Magurskiego Parku Narodowego i Beskidu Niskiego, który o tej porze roku nabiera wyjątkowych barw. Będziemy rywalizować na trzech dystansach.
Opublikowane: pon., 20/09/2021 - 14:37
Festiwal Biegowy w Piwnicznej-Zdroju nie kończy tegorocznego kalendarza imprez dla aktywnych w Beskidzie Sądeckim. Już w kolejny weekend, od 18 oo 19 września, w Szczawniku odbędzie się III Sądecki Dogtrekking „Tropami Tajgi”. Jest to już trzecia edycja, póki co dość kameralnej, ale zyskującej już stałych uczestników, imprezy dla aktywnych osób mających psy.
Opublikowane: śr., 15/09/2021 - 15:20
Taka dziewczyna to skarb. Gdy Daniel Stroinski dochodził do siebie po wygranym, morderczym "But Challenge" na dystansie 330 km z przewyższeniem 15 770m +/- z  26 szczytami po drodze, Marta Pawełas przysłała nam wszystkie informacje o sukcesie Daniela. A on - wraz z innymi finiszerami - osiągnął coś niesamowitego.
Opublikowane: czw., 02/09/2021 - 23:10
Moje biegowe marzenie: Courmayer-Champex-Chamonix oraz Martigny-Comb-Chamonix
Wyścig Courmayer - Chaplex - Chamonix częścią szlaku „Grande Randonnée du Tour du Mont-Blanc (GR TMB)
Opublikowane: wt., 31/08/2021 - 22:00
Zapraszamy do Strefy gier planszowych na poznanie gier familijnych i imprezowych Naszych Partnerów: wyd. Piatnik, wyd. Alexander, wyd. Czuczu,  Xplore Team oraz po raz pierwszy wyd. Muduko i edukacyjnych gier wyd. Jawa i wyd. Adamigo.
Opublikowane: wt., 31/08/2021 - 19:39
Po udanej ubiegłorocznej, pierwszej edycji Trashmageddonu pod szczecińską Wieżą Bismarcka, gdzie w trudnych warunkach terenowych i niesamowitym błocie udało się zebrać 2 tony śmieci, czas na drugą odsłonę tych pierwszych w Polsce ekstremalnych zawodów w sprzątaniu lasu. Tym razem zabierzemy was w zupełnie inne miejsce.
Opublikowane: wt., 31/08/2021 - 09:21
Cześć! Nazywam się Viktor. Jestem specjalistą od 4 miejsc.
Opublikowane: czw., 26/08/2021 - 19:55

Strony

kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce