3. Bieg Niepodległości w Gminie Nieporęt - zapraszamy! [ZAPISY]


Opublikowane w pt., 12/10/2018 - 09:20

Już po raz trzeci zapraszamy na Bieg Niepodległości w Gminie Nieporęt, nieopodal Jeziora Zegrzyńskiego pod Warszawą. Rywalizacja biegaczy dla uczczenia 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości odbędzie się w wigilię narodowego święta, 10 listopada, ponownie na ulicach Stanisławowa Pierwszego.  

Start jest bezpłatny, właśnie ruszyły zapisy!

Przy zapisywaniu się, prosimy o pobranie ze strony druku stosownego oświadczenia, wypełnienie go, podpisanie i przyniesienie ze sobą do biura zawodów w dniu imprezy. Usprawni to pracę biura i przyspieszy wydawanie pakietów startowych

Jak co roku, wraz z Urzędem Gminy w Nieporęcie, proponujemy biegi dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Pakietów startowych przygotowaliśmy w sumie 600.

Najmłodsi wystartują na dystansach 400 (roczniki 2010-2013) i 800 m (roczniki 2005-2009). Młodzież urodzona w latach 2001-2004 będzie rywalizowała na trasie długości 3,5 kilometra. Dla dorosłych – mamy dystans 5 km i atestowaną trasę 10 km, co oznacza, że na „dyszce” można walczyć o rekordy życiowe. Nie ma to jak zakończyć sezon „życiówką”!

Każdy uczestnik biegów otrzyma w pakiecie startowym okolicznościową koszulkę w barwach narodowych (białą lub czerwoną) z rocznicowym nadrukiem (gwarancja koloru i rozmiaru dla osób zapisanym do 24 października), a na mecie – pamiątkowy medal.

Najlepsi w biegach dzieci i młodzieży zdobędą atrakcyjne nagrody rzeczowe, zaś dla trójek najszybszych kobiet i mężczyzn w biegach na 5 km i 10 km przewidziano premie finansowe (300, 200 i 100 złotych oraz 500, 400 i 300 zł).

Zapraszamy serdecznie w imieniu gminy Nieporęt oraz Festiwalu Biegów, którego ekipa wytyczy dla Was trasę oraz zadba o jej profesjonalne oznakowanie i elektroniczny pomiar czasu. Do zobaczenia w Stanisławowie Pierwszym!

Fundacja "Festiwal Biegów"


Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce