3. Bieg Souvre kusi nagrodami


Opublikowane w pt., 31/05/2019 - 08:41

W połowie września miłośnicy sportów biegowych po raz trzeci wystartują w inowrocławskim Biegu Souvre organizowanym pod hasłem It’s a RUNderful life. Zachęcamy do rejestracji online!

Amatorzy zdrowego stylu życia wezmą udział w wydarzeniu, które na stałe wpisało się do kalendarza imprez biegowych. A jest o co powalczyć, bo w puli nagród 3. Biegu Souvre czeka aż 11 tys. zł.!

W połowie września Stadion Miejski im. Inowrocławskich Olimpijczyków przyciągnie sportowców bogatą ofertą atrakcji dla dorosłych i dzieci. Na najmłodszych czekać będzie strefa z dmuchanymi zabawkami, z kolei fani motoryzacji podziwiać będą eksponaty na czterech kółkach, a w strefie beauty dostępne będą konsultacje i zabiegi kosmetyczne z wykorzystaniem kolagenu naturalnego.

Po rozstrzygnięciu zawodów dla dzieci, przyjdzie pora na start dorosłych, który przemierzą 5 km lub 10 km. Na trasie oraz po zakończeniu biegu przygotowane zostaną stacje z wodą, gdzie biegacze będą mogli skorzystać z szybkiego nawodnienia. Każdy z nich zostanie wyposażony w numer startowy i chip niezbędny do ustalenia swojego czasu biegu. Na wszystkich sportowców za linią mety będzie czekał pobiegowy, pełnowartościowy posiłek.

Dla uczestników organizatorzy przygotowali trzy rodzaje pakietów startowych: Standard, Premium i VIP: www.bieg.souvre.pl Pozytywny odbiór poprzednich edycji organizowanych przez Fundację Souvre zwiastuje sukces tegorocznej odsłony, która prawdopodobnie przyciągnie rekordową liczbę biegaczy.

źródło: Organizator


Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce