3. Łódź Bieg Trzech Króli – zapisy od 23 października


Opublikowane w pt., 19/10/2018 - 08:41

Wielkimi krokami zbliża się trzecia edycja Biegu Trzech Króli w Łodzi. W najbliższy poniedziałek ruszają zapisy. Limit uczestników to 2 500 osób.

Zapisywać można się drogą elektroniczną, na stronie www.lodzbiegtrzechkroli.pl. Wpisowe do końca października będzie wynosiło 30 zł.

Dlaczego warto wziąć udział w Biegu Trzech Króli w Łodzi?

– Przede wszystkim dla dobrej zabawy i sprawdzenia się na krótkim dystansie (5 km) w zimowej scenerii – odpowiadają organizatorzy: Jacek Chmiel i Robert Blesiński.

Poza tym po świętach Bożego Narodzenia i zabawie sylwestrowej to idealna okazja, by spalić trochę kalorii. Ulica Piotrkowska zimą wygląda fantastycznie o czym przekonali się uczestnicy poprzednich edycji.

W związku z dużym zainteresowaniem imprezą, organizatorzy podjęli decyzję o zwiększeniu liczby uczestników. – Pierwsza edycja przyciągnęła na start 1 500 osób (druga już 1900 – rd.). Byliśmy bardzo zadowoleni z frekwencji, zważywszy na fakt, że temperatura tego dnia spadła do minus 17 stopni Celsjusza – wspomina Jacek Chmiel – dyrektor sportowy biegu.

– Warunki były naprawdę ekstremalne. Pomimo tego imprezie towarzyszyła fantastyczna atmosfera – dodaje Robert Blesiński z Akademii Sport i Zdrowie.

Start i meta zlokalizowane zostaną w centrum rozrywkowo-handlowym Manufaktura. Podobnie jak rok temu, zawody poprzedzą występy muzyczne i wspólne śpiewanie kolęd. Nie zabraknie konkursów z nagrodami, a po zawodach każdy uczestnik zostanie zaproszony na gorący posiłek.

Zgłoszenia elektroniczne przyjmowane będą do 2 stycznia. Zapisy w biurze zawodów: 60 zł – o ile wcześniej nie zostanie wyczerpany limit uczestników.

3. Łódź Bieg Trzech Króli wystartuje 6 stycznia 2019 r. o godz. 17:00.

3. Łódź Bieg Trzech Króli w festiwalowym KALENDARZU IMPREZ.

Źródło: Organizator


Polecamy również:


Podziel się: