4. Bieg Niepodległości Gminy Nieporęt – atestowana trasa, nagrody finansowe, koszulki pamiątkowe, wpisowe… 0 zł! [REJESTRACJA]


Opublikowane w wt., 15/10/2019 - 14:49

11 listopada żywa biało-czerwona flaga ponownie pojawi się na ulicach gminy Nieporęt!

4. Bieg Niepodległości wystartuje tradycyjnie sprzed kościoła w Stanisławowie Pierwszym. Dorośli mogą wybierać spośród dwóch dystansów: 5 i 10 km (AKTUALIZACJA - limity uczestników odpowiednio 160 i 240 osób), dzieci: 400 i 800m (łącznie 150 osób). Dla młodzieży przygotowano trasę o długości 3,5 km (AKTUALIZACJA - 50 osób). Z uwagi na limity uczestników warto zapisać się jak najszybciej!

Trasa biegu głównego (10 km) posiada atest PZLA.

– Można zawalczyć o rekordy życiowe lub rozpocząć przygodę z bieganiem i zadebiutować na krótkim dystansie. W imprezie mogą wziąć udział całe rodziny. Gorąco zapraszamy! – zachęcają gospodarze z Gminy Nieporęt.

Na trasie nie może zabraknąć gorącego dopingu kibiców. – Czekamy na sympatyków sportu, którzy będą wspierać biegaczy i zagrzewać ich do większego wysiłku – zachęcają organizatorzy.

Co istotne, udział w 4. Biegu Niepodległości w Nieporęcie jest całkowicie BEZPŁATNY, a w pakietach startowych znajdą się m. in. pamiątkowe koszulki. Na najlepszych uczestników czekają puchary oraz nagrody finansowe i rzeczowe!

Jak zwykle organizatorzy zapewniają doskonałą atmosferę, ciepły poczęstunek, napoje i słodkości!

– Weźmy udział w prawdziwym święcie wolności i radości! Uczcijmy rocznicę odzyskania niepodległości na sportowo i spotkajmy się na trasie 4. Biegu Niepodległości! – zapraszają gospodarze z Gminy Nieporęt, których w organizacji imprezy ponownie będzie wspierała Fundacja Festiwal Biegów, organizator TAURON Festiwalu Biegowego w Krynicy-Zdroju.

Szczegóły imprezy dostępne są na stronie www.nieporet.pl.

Zapisy: TUTAJ

red.


Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce