4. Trail Kamieńsk: Będą dodatkowe pakiety


Opublikowane w czw., 10/01/2019 - 08:42

Impreza na Górze Kamieńsk już 27 stycznia. Listy startowe po raz kolejny zamknęły się już na miesiąc przed zawodami. Jeśli nie udało się Wam zapisać na start, to jeszcze nic straconego! Organizatorzy postanowili uruchomić dodatkowe zapisy, które potrwają do 14 stycznia.

– Kolejna edycja i kolejne wyzwania! W tym roku postanowiliśmy zmodyfikować trasę na dystansie 30 km, żeby była jeszcze bardziej atrakcyjna i wymagająca – mówi Bartłomiej Sobecki, organizator biegu. – Cieszy nas, że z roku na rok impreza się rozwija i przybywa nowych uczestników – dodaje.

Jak podkreślają gospodarze, start w Trail Kamieńsk to bardzo dobra okazja na sprawdzenie swojej dyspozycji podczas zimowych przygotowań do sezonu oraz dobre miejsce na zebranie doświadczenia przed startem w górach.

– Od samego początku bieg na Górze Kamieńsk traktuję jako formę przygotowań do sezonu zarówno dla siebie jak i moich podopiecznych – mówi Krzysztof Pietrzyk, trener Pietrzyk Running Team. – Impreza rozgrywana jest w dobrym terminie, który sprzyja budowaniu siły i objętości, która przyda się w dalszej części sezonu zarówno początkującym biegaczom jak i tym, którzy startują w biegach ultra.

Tradycją stało się już, że zawodnicy kończący zmagania w Trail Kamieńsk na mecie otrzymują pamiątkowe gliniane medale. Organizatorzy zaprezentowali właśnie wizualizacje krążków.

Organizatorem Trail Kamieńsk jest stowarzyszanie Bądź Aktywny, a współorganizatorem OSIR Góra Kamieńsk.

Szczegółowe informacje dotyczące zawodów dostępne są na www.ultrakamiensk.pl. Na stronie także link do dodatkowych zapisów.

Źródło: Organizator


Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce