4. Trail Kamieńsk – sprawdź się góralu. Ruszyły zapisy


Opublikowane w czw., 06/12/2018 - 15:23

Czwarta edycja zimowego biegu na Górze Kamieńsk odbędzie się 27 stycznia 2019 roku. Trail Kamieńsk rozegrany zostanie na dwóch dystansach: 6 km i 30 km. Już można się zapisywać na start – zachęcają organizatorzy.

Trail Kamieńsk to dla jednych wyzwanie, dla drugich sposób na przygotowanie się do startów wiosennych, a dla innych motywacja do cięższych treningów w okresie zimowym.

– Nie jest źle, nogi trochę bolą, ale zadowolenie z ukończenia biegu, jak i atmosfery tak dominują ten ból, że nawet mi dziś on w niczym nie przeszkadza. A nawet to motywuje do cięższych treningów, bo ostatnio sobie za dużo odpuściłam – pisała po tegorocznym biegu Anna Popke.

Z roku na rok Trail Kamieńsk staje się co raz większe i przyciąga na start biegaczy z wielu regionów Polski.

– Sprawdziła się formuła z dwoma dystansami, wielu biegaczy zaczyna przygodę od startu na sześciokilometrowej trasie, a na mecie deklarują już start na dłuższym dystansie w kolejnej edycji czy to letniej czy zimowej co nas bardzo cieszy – mówi Bartłomiej Sobecki pomysłodawca biegów na Górze Kamieńsk. – Co roku staramy się też systematycznie zwiększać limit uczestników, żeby jak najwięcej osób mogło sprawdzić się na Górze Kamieńsk.

W 4. Trail Kamieńsk obowiązują limity uczestników - odpowiednio 250 osób na 30 km i 150 osób na dystansie 6 km. Zapisy na stronie organiztora.

Organizatorem zawodów jest stowarzyszenie Bądź Aktywny, a współorganizatorem OSIR Góra Kamieńsk i Nadleśnictwo Bełchatów.

Szczegółowe informacje dotyczące zawodów dostępne są na www.ultrakamiensk.pl.

4. Trail Kamieńsk w festiwalowym KALENDARZU IMPREZ.

Źródło: Organizator


Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce