5. Bieg Rolnika – słomkowy kapelusz... w pakiecie startowym! Ostatnie 100 miejsc!


Opublikowane w pt., 21/06/2019 - 19:17

Trwają zapisy na 5. Bieg Rolnika, który odbędzie się 1 września 2019 roku na terenie Gminy Zbrosławice, k. Gliwic na Górnym Śląsku. Tak jak w latach ubiegłych rozegrany zostanie: półmaraton, bieg na dystansie 10 km oraz marsz nordic walking na trasie biegu na 10 km.

Odbędą się także biegi dla dzieci w wieku od 5-15 lat, zapisy ruszą wkrótce.

W tym roku w pakiecie startowym uczestnicy zawodów otrzymają między innymi: wodę, lub napój izotoniczny, coś słodkiego, gadżety ufundowane przez partnerów imprezy - jak co roku - pomidory, oraz niezbędny atrybut każdego biegającego rolnika – kapelusz z prawdziwej słomy!

Ponadto na mecie czekać będzie specjalny medal, którego forma będzie jak zwykle nawiązywać do tematyki rolniczej. Będzie tż pyszna zupa - chyba każdy domyśli się z jakiego warzywa - a także słodkie donuty.

Oprócz biegów i marszu NW przygotowujemy dla Was wiele atrakcji i niespodzianek.

Zawody odbędą się jako impreza towarzysząca świętu Gminy Zbrosławice – DRAMATALIA 2019, na które także warto się wybrać.

Przypominamy, że tylko do 28 czerwca 2019 obowiązuje niższe wpisowe na udział w zawodach. Wszelkie informacje: regulamin zawodów, listę startową oraz formularz rejestracyjny dostępny jest TUTAJ oraz na stronie: www.biegrolnika.org

Pozostało już tylko nieco ponad 100 miejsc – warto się pospieszyć !

Zapraszamy!

źródło: Organizatorzy 5. Biegu Rolnika w Zbrosławicach

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce