7. Bieg Aleksandrowski z okazji Święta Wojska Polskiego / 5. Półmaraton Aleksandrowski - "startujemy już za miesiąc!"


Opublikowane w pon., 15/07/2019 - 11:05

Już tylko miesiąc pozostał do 7. Biegu Aleksandrowskiego z okazji Święta Wojska Polskiego (na dystansie 5 km) oraz 5. Półmaratonu Aleksandrowskiego. Już 15. sierpnia kolejny raz, na sportowo, uczcimy Święto Wojska Polskiego.

Kto się jeszcze nie zdecydował, nie powinien dłużej zwlekać z zapisami. Na półmaraton zostało już tylko 130 miejsc, a w biegu na 5 km 145 miejsc. Zapisać się można elektronicznie do 9. sierpnia pod TYM adresem.

Obecnie opłata za udział w półmaratonie wynosi 70 złotych. Po zamknięciu zapisów elektronicznych, w Biurze Zawodów, trzeba będzie natomiast zapłacić 100 zł. Dlatego warto się pospieszyć, by zapłacić mniej!

Osoby powyżej 60. roku życia zwolnione są z opłaty startowej, a mieszkańcy Gminy Aleksandrów Łódzki płacą 50% ustalonej kwoty wynikającej z terminu wpłaty – zniżka nie dotyczy opłat ponoszonych w Biurze Zawodów.

Opłata startowa w biegu na 5 km jest stała i wynosi 20 zł. Jedynie w dniach, w których funkcjonować będzie Biuro Zawodów, uczestnicy będą musieli zapłacić o 5 złotych więcej. W przypadku biegu na dystansie 5 km nie są przewidziane żadne zniżki czy zwolnienia z opłat.

W ramach opłaty startowej uczestnicy otrzymają numery startowe, pamiątkowe koszulki, medale oraz napoje. Organizatorem biegu jest Urząd Miejski w Aleksandrowie Łódzkim.

Do biegania zachęcamy również najmłodszych. Dzieci zapraszamy do wzięcia udziału w 5. Aleksandrowskim Biegu dla Dzieci. Dla uczniów szkół podstawowych zaplanowane zostały następujące dystanse: – rocznik 2009 – 2010 – ok. 0,5 km – rocznik 2006-2008 – ok. 2 km.

Pamiętamy również o jeszcze młodszych zawodnikach. Specjalnie dla nich przygotowano trasy o długości 0,5 km (rocznik 2011-2012) oraz 0,2 km (rocznik 2013-2019). Dlatego jeśli Wasze pociechy lubią biegać, warto umożliwić im start w zawodach.

Wszystkim dzieciom gwarantujemy dobrą zabawę w pięknej scenerii aleksandrowskiego MOSiR-u. Każde uczestnik otrzyma pamiątkowy medal, a na zwycięzców czekać będą nagrody. Start dzieci jest bezpłatny.

7. Bieg Aleksandrowski z okazji Święta Wojska Polskiego / 5. Półmaraton Aleksandrowski w festiwalowym KALENDARZU IMPREZ.

Zapraszamy!

Organizatorzy

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce