Angelika Cichocka i Wojciech Kopeć gwiazdami Biegowego Potopu Szwedzkiego! Zapisz się, płyń i biegaj z nami za morzem!


Opublikowane w śr., 26/09/2018 - 16:29

Są jeszcze ostatnie wolne miejsca na drugi w tym roku, a pierwszy z dwóch jesiennych, Biegowy Potop Szwedzki. Mamy dla Was wspaniałą wiadomość - spędzicie go w towarzystwie prawdziwych gwiazd biegania!

Jak już pisaliśmy, najbliższy wyjazd biegowy do Szwecji z firmą promową Stena Line i Festiwalem Biegowym zaplanowaliśmy już w najbliższe niedzielę i poniedziałek (30.09-1.10), a w podróży i na zawodach będą nam towarzyszyli Angelika Cichocka i Wojciech Kopeć!

Ze wszystkimi szczegółami imprezy w idealny sposób wpisującej się w niezwykle popularne hasło „turystyka biegowa” możecie zapoznać się w tym artykule

Angelika Cichocka to mistrzyni Europy z Amsterdamu (2016) w biegu na 1500 metrów, waleczna i przesympatyczna biegaczka, która po poniedziałkowym bieganiu (jeszcze nie wie, który dystans wybierze, ale zapewne 5 lub 10 km) w drodze powrotnej do Polski opowie Wam na promie, jak wygląda życie codzienne sportowca-profesjonalisty, ile wyrzeczeń i poświęceń wymaga ciężki trening i jak znaleźć do niego motywację.

Wojciech Kopeć to z kolei długodystansowiec, maratończyk i trzeci zawodnik Biegu 7 Dolin na wrześniowym 9. TAURON Festiwalu Biegowym w Krynicy. On w Karlsnasgarden będzie się z Wami ścigał na dystansie 15 km.

„Życiówka” Wojtka w maratonie to fenomenalne – jak na amatora – 2:17 godz., ale akurat w poniedziałek będzie niepowtarzalna szansa, by z nim wygrać! Dzień wcześniej bowiem Kopeć wystartuje bowiem w 40. PZU Maratonie Warszawskim, gdzie zamierza powalczyć o wysoką lokatę. Prosto ze stolicy, z krótkim przystankiem na Mazurach, Wojtek popędzi do Gdyni, by wieczorem wsiąść z Wami na prom i popłynąć do Szwecji. Taki to z niego biegowy wariat!

Na Biegowy Potop Szwedzki można się jeszcze zapisać, całkowity koszt wyjazdu zaledwie od 249 pln, a atrakcji – co niemiara!

Pakiet startowy w promocyjnej cenie od 249 pln obejmuje:

  • rejs promem do Szwecji i z powrotem (wypłynięcie z Gdyni w niedzielę 30.09.2018 o godz. 21:00),
  • miejsce w kabinie 2-osobowej z łazienką (2 noclegi),
  • rozrywkę na pokładzie (m.in. dyskoteka),
  • śniadanie (szwedzki stół),
  • start w biegu na 5, 10 lub 15 km,
  • transport autokarem na trasę biegową i z powrotem,
  • wycieczkę autokarową z przewodnikiem po Karlskronie,
  • medal dla każdego uczestnika,
  • ubezpieczenie NW i KL.

A kolejny Potop - już 21 października!

ZAPRASZAMY!

Piotr Falkowski

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce