Atestowane 5 i 10 km w sercu Mokotowa... Bieg SGH po raz szósty. Dla małego Teosia [WIDEO]


Opublikowane w wt., 15/01/2019 - 10:26

28 kwietnia odbędzie się już szósta edycja charytatywnego Biegu SGH. Jest to inicjatywa Samorządu Studentów Szkoły Głównej Handlowej przy współpracy z fundacją Action Life, która może pochwalić się współtworzeniem największego wolontariatu sportowego w Polsce przy okazji Orlen Warsaw Marathon czy Biegu Niepodległości w Warszawie.

– Zapraszamy wszystkich pasjonatów biegania, studentów i całe rodziny z dziećmi. Spędźmy ten dzień razem dla małego Teosia – zachęcają organizatorzy.

To właśnie z myślą o 3-letnim Teodorku organizowana jest tegoroczna edycja wydarzenia. Chłopiec zmaga się z wrodzonymi zwichnięciami stawów i karłowatością. Jak dotąd przeszedł już kilka operacji, jednak konieczna jest jeszcze jedna, której koszt szacowany jest na blisko milion złotych.

– Mobilizujemy się tym razem, aby wesprzeć zbiórkę i pomóc Teodorowi!

Uczestnicy mają do wyboru trzy trasy na dystansie 5 km, 10 km (atestowane) oraz 1,1 km dla dzieci. Są to bardzo szybkie i płaskie trasy, przebiegające przez ulice dzielnicy Mokotów z metą na Ogrodach Rektorskich Szkoły Głównej Handlowej, gdzie będzie przygotowana Wioska Biegowa z licznymi atrakcjami.

  

W poprzedniej edycji Biegu pobiegło łącznie ponad 1500 osób. Z pozyskanych środków udało się przekazać 25 000 zł na leczenie i rehabilitację małego Mateuszka. Piąta edycja wydarzenia była wspierana przez szereg ambasadorów związanych ze światem sportu takich jak Łukasz Oskierko, Julita Kotecka-Nerek czt Krzysztof „Diablo” Włodarczyk.

- Poprzez wydarzenie chcemy promować zdrowy tryb życia, ale także zapewnić niesamowitą, rodzinną atmosferę i świetnie spędzony czas. Zapraszamy! Spotkajmy się na trasie! - zapraszają gospodarze imprezy.

Więcej informacji na TEJ stronie. Zapisy: TUTAJ.

źródło: Organiztor


Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce