Bartłomiej Trela rusza po Koronę Ultramaratonów


Nasz przyjaciel chce zostać pierwszym Polakiem, który ukończy wszystkie 10 ultramaratonów rozsianych po całym świecie. Wspierając go, także finansowo, możemy mu w tym pomóc. O szczegółach już sam bohater:

Witam

Dziś ruszam z ambitnym projektem „Z Astmą po Koronę Ultramratonów”. Pierwsze zawody, w których wystąpię, odbędą się 28 czerwca. To Ultramaraton Lavaredo Ultra Trail we Włoskich Dolomitach, zaliczanego do Pucharu Świata w Ultramaratonach. Moim celem jest ukończenie imprezy.

W związku z tym przedsięwzięciem uruchomiłem akcje zbiórki funduszy, ponieważ całość projektu przekracza znacznie moje możliwości finansowe. Zachęcam do odwiedzenie strony mojego projektu w serwisie PolakPotrafi.pl i – jeśli uznacie, że to, co robię, ma sens i chcecie być częścią tego przedsięwzięcia – wsparcia choćby symboliczną złotówką.  

W kolejnych miesiącach planuję udać się jeszcze do Chin, Nowa Zelandia, Maroko, Japonii, Australii a nawet na małą wyspę Reunion na Oceanie Indyjskim. Czekają mnie dystanse od 100 do aż 240 km w palącym słońcu na pustyni. Ale wierzę we własne siły.

Korona Ultramaratonów to wielkie wyzwanie nie tylko fizyczne, ale przede wszystkim finansowe. Mimo to pragnę zrealizować ten ambitny cel i skompletować wszystkie biegi, aby stać się pierwszym Polakiem, który tego dokonał. Mimo, iż choruje na astmę. Dać do zrozumienia tym, którzy nie wierzą w swoje siły, że jeśli czegoś bardzo pragniesz to możesz tego dokonać, mimo swoich słabości. Wystarczy wiara w siebie i troszkę samozaparcia.

Przygotowania do imprezy oraz relacje z treningów będzie można na bieżąco śledzić na facebooku lub stronie www. Podczas biegu będę starał się jak najwięcej nagrać oraz zrobić dużo zdjęć. Przez cały bieg będę miał przy sobie kamerę.

Kim jestem I co robię?

Dziękuje za każde wsparcie i dobre słowo. Trzymam kciuki za każdego, kto realizuje swoje marzenia i pasje. Do zobaczenia na szlakach i trasach biegowych.

Bartłomiej Trela

Polecamy również:


Podziel się: