Będzie druga edycja Kalendarza Biegacza! Kupując pomagasz!


Opublikowane w wt., 29/12/2015 - 09:10

Niemal dokładnie 12 miesięcy temu z pasji do biegania i z potrzeby pomagania zrodziła się w Krakowie piękna inicjatywa pod nazwą Kalendarz Biegacza. Projekt to efekt współpracy Stowarzyszenia na Rzecz Rozwoju Psychiatrii i Opieki Środowiskowej i krakowskiego klubu biegowego AZS AWF Kraków Masters. Dziś wiemy, że cykliczny - już można zamawiać drugą edycją publikacji.

Kalendarz to użyteczne narzędzie w życiu każdego ambitnego biegacza. Przypomina o imprezach biegowych w całym kraju i dostarcza szczegółowych informacji o tych wydarzeniach. Spiritus movens projektu jest Gerard Banach, pracownik krakowskiego Stowarzyszenia, a po godzinach pasjonat biegania, członek klubu AZS AWF Kraków Masters i stały uczestnik PZU Festiwalu Biegowego.

- Druga edycja została poprawiona i ulepszona wg waszych sugestii - wyjaśniają twórcy Kalendarza Biegacza. - Będzie mniejszy i szczuplejszy (136 stron w twardej oprawie - red.), bardziej poręczny. Nie będzie serii artykułów, za to przybędą kolejne świetne zdjęcia najlepszych fotografów w Polsce - Julity Chudko i Piotra Dymusa!

- To projekt rehabilitacji społecznej i zawodowej osób z niepełnosprawnością. Kupując go, wspierasz statutową działalność Stowarzyszenia - przypominają zachęcając do zakupu publikacji. 

Kalendarz Biegacza 2016 dostępny będzie od 29 grudnia. Ale już teraz można go zamawiać za pośrednictwem strony internetowej Stowarzyszenia na Rzecz Rozwoju Psychiatrii i Opieki Środowiskowej, a także m.in. na facebookowej Giełdzie Biegowej. Kosz to tylko 30 zł. Możliwy jest odbiór osobisty - ul. Czarnowiejska 13/6 Kraków.

Formularz zamówienia: TUTAJ

Więcej informacji: 


Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce