Bieg "Daj piątaka na dzieciaka" w wirtualnej formule. Kszczot Ambasadorem

 

Bieg "Daj piątaka na dzieciaka" w wirtualnej formule. Kszczot Ambasadorem


Opublikowane w pt., 22/05/2020 - 13:20

Co najbardziej cenicie w Biegu „Daj piątaka na dzieciaka”? Możliwość pomagania? Rodzinną atmosferę? Sportowe emocje? A może coś jeszcze innego?

Bardzo żałujemy, że w tym roku nie spotkamy się z Wami na starcie Biegu, nie przybijemy piątek, nie pokibicujmy rodzinie i przyjaciołom. Ale nie poddajemy się i w odpowiedzi na Wasze pytania oraz słowa otuchy, Bieg „Daj piątaka” będzie miał charakter wirtualny.

W dniach 11-14 czerwca 2020r. pobiegnijcie i przybijcie piątkę dla naszych dzieciaków w dowolnym zakątku Polski.

Aby wziąć udział w Biegu należy zarejestrować się do 9 czerwca 2020 r. na TEJ stronie oraz dokonać wpłaty 10 zł lub więcej. Po potwierdzeniu udziału, otrzymacie pocztą fantastyczne medale i certyfikaty.

Dochód z Biegu zostanie przeznaczony na działalność Kolorowego Ośrodka Terapeutyczno-Edukacyjnego oraz na zakup środków dezynfekujących.

Ambasadorem imprezy został Adam Kszczot. "Ty też możesz do nas dołączyć i pobiec lub przejść 5 km dla dzieci z MPD. Nie ważne gdzie To zrobisz i w jakim tempie - każdy wynik zostanie uhonorowany medalem" - zachęca na swoim fanpage jeden z najlepszych polskich lekkoatletów.

Bądźcie z nami w tym roku! - zachęcają organizatorzy.

Więcej informacji: www.dajpiataka.com.pl.

źródło: Organizator


Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce