Bieg Noworoczny 5 stycznia w warszawskim "Skaryszaku". Zdrowo i sportowo w nowy rok!


Opublikowane w pon., 31/12/2018 - 11:31

Jak przywitać nowy rok? Najlepiej, oczywiście, na biegowo, by wejść w niego „Zdrowo i sportowo”! Pod takim hasłem, 5 stycznia, w pierwszą sobotę 2019 roku, zapraszamy do Parku Skaryszewskiego w Warszawie – na siódmy już Bieg Noworoczny!

Do przebiegnięcia będzie około 8 km – cztery okrążenia po doskonale znanych stołecznym biegaczom parkowych alejkach. Spotykamy się przy boisku Klubu Sportowego „Drukarz” przy Alei Zielenieckiej 2, bo tam znajdą się start i meta biegu, który wystartuje punktualnie w południe.

Start o 12, natomiast biuro zawodów będzie czynne już od godz. 9:30. Numery startowe można odebrać tylko w dniu zawodów!

Profesjonalny, elektroniczny pomiar czasu zapewni Fundacja Festiwal Biegów. Rejestracja jest wciąż otwarta, zapisywać się możecie tutaj.

Każdy, kto ukończy bieg, otrzyma na mecie pamiątkowy medal, ciepły posiłek (to w sumie ciepła i mokra, ale jednak zima!) oraz okolicznościowy upominek. Po troje najlepszych zawodniczek i zawodników w klasyfikacji open oraz w kategoriach wiekowych (szczegóły w regulaminie biegu) zostanie natomiast uhonorowanych pucharami i nagrodami rzeczowymi.

Nagrodzeni zostaną też najszybciej biegający samorządowcy Dzielnicy Praga-Południe, która waz z Klubem Biegacza Active Sports (znanym przede wszystkim z cyklu Grand Prix Warszawy) jest organizatorem VII Biegu Noworocznego. Dekoracja rozpocznie się około godz. 13:15.

Opłata startowa wynosi teraz i w dniu zawodów 70 PLN. Posiadacze Karty Biegacza Festiwalu Biegowego mają 20% zniżki – aby z niej skorzystać, należy w tytule przelewu podać numer Karty.

Zapraszamy! Warto zdrowo i sportowo rozpocząć nowy rok!

redakcja

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce