Bieg Wadowicki ze sprinterską premią


20 maja po raz trzeci w rodzinnym mieście Karola Wojtyły można pobiec lub pomaszerować atestowaną "dychę". Wygrać zawody można też w nietypowy sposób - sprężając się na jednej setnej tego dystansu. 

Impreza ma rangę I Otwartych Mistrzostw Polski Informatyków oraz I Otwartych Mistrzostw Polski Samorządowców. Nagrody otrzymają również najszybsi na... ostatnich 100 metrach. 

W walce o upragnione wyniki pomagać będzie grupa pacemakerów. To nowość w Wadowicach.

Przed startem głównym swoją szansę będą miały również dzieci oraz młodzież. 

– Przygotowaliśmy dla nich dystanse dostosowane do wieku dzieci oraz ich możliwości. Jedno jest pewne – mali i duzi sportowcy na pewno zakochają się w bieganiu! Dzieci, młodzież oraz całe Rodziny – zapraszamy do udziału w uczcie biegania! - zachęcają organizatorzy, którzy na czas rywalizacji dorosłych zapewnią opiekę ich pociechom. 

Zapisy do biegu głównego oraz marszu nordic walking już się rozpoczęły. Wpisowe to 40 zł (do 20 marca)

W pakiecie startowym znajdą się m.in. koszulka techniczna, torba z nadrukiem, posiłek regeneracyjny, napój specjalnie na tę okazję odlewany medal i oczywiście tradycyjna wadowicka kremówka.

Podczas biegu zwycięzcy mogą liczyć na nagrody finansowe oraz cenne nagrody rzeczowe. -  Przygotowaliśmy także nagrodę dla najlepszego zawodnika z Powiatu Wadowickiego oraz niespodzianki dla najliczniejszej drużyny. Każdy zawodnik będzie uczestniczył w konkursie z nagrodami, wśród których znajduje się m.in.: tablet, vouchery do parków rozrywki - zapraszają organizatorzy.

Zapraszamy do Wadowic, na jeden z ciekawszych biegów w Polsce, gdzie rozrywka i dobra zabawa łączy się ze sportem.

Wideozaproszenie:

3. Bieg Wadowicki w festiwalowym KALENDARZU IMPREZ.

red. / org.


Polecamy również:


Podziel się: