Bieg Wirtualny Po Horyzont – Prolog z wyjątkowymi prezentami

 

Bieg Wirtualny Po Horyzont – Prolog z wyjątkowymi prezentami


Opublikowane w wt., 05/01/2021 - 11:40

Darmowe piękne koszulki sportowe, numery startowe oraz wyjątkowe medale to tylko część atrakcji darmowego biegu wirtualnego o nazwie Po Horyzont – Prolog, który odbywał się od 15 do 22 grudnia się na terenie całego kraju. Do darmowych pakietów trafiły także cenne nagrody dla 50 uczestników zawodów oraz nagrody za najbardziej kreatywne zdjęcia z biegu. Bieg był rozpoczęciem przyszłorocznego cyklu Małych Festiwali Biegowych pod nazwą Po Horyzont. Jego organizatorem była Fundacja Alegoria, a partnerami Kępa Sport i Jarosław Makowiec Creatyvni. Celem biegu była popularyzacja i upowszechnianie biegania jako najprostszej formy sportu i rekreacji poprzez aktywną formę wypoczynku i budowania relacji społecznych oraz upowszechnianie wiedzy nt. przyczyn przestępczości, konieczności niesienia pomocy osobom pokrzywdzonym oraz pomocy postpenitencjarnej

- Uczestnicy musieli pokonać minimalną długość trasy o długości pięciu kilometrów. Dozwolona była każda forma pokonania dystansu: bieg, marsz czy też marsz z pomocą kijków nordic walking bez ograniczeń czasowych. Był limit 500 osób i lista startowa zapełniła się nam bardzo szybko w ciągu paru godzin- informuje Jarosław Makowiec, partner techniczny biegu.

Wśród biegaczy, którzy pokonali wymagany dystans i przesłali do organizatorów potwierdzenia, przeprowadzono (transmisja on-line) publiczne losowanie cennych nagród rzeczowych.

 

- Kochani, serdecznie dziękuję Wam, jako partnerom biegu Po Horyzont-Prolog za profesjonalne zapowiedzi wydarzeń sportowych, dzięki którym również ten bieg nie umknął mojej uwadze. Wyróżnienie i nagroda była dla mnie mega niespodzianką. I cóż.... do zobaczenia w kolejnym biegu – napisała na swoim profilu Danuta Dąbrowska, jedna z uczestniczek imprezy.

- Nie ukrywam, że znalezienie się na liście startowej graniczyło z cudem, ale jakoś się udało. Pokonałem nawet podwójnie ten dystans, ale nie obyło się bez niespodzianek. Otóż parę dni wcześniej jeździłem na rowerze i zapomniałem sobie przestawić rodzaj treningu na bieg:) Uzyskane czasy jednak jednoznacznie wskazywały na aktywność biegową i zostały uznane. Z niecierpliwością oglądałem też transmisję z losowania. I tutaj miła niespodzianka. W gronie nagrodzonych znalazło się aż trzy znajome nazwiska, do których pewno już nagrody dotarły. Pakiety startowe dotarły kurierem przed świętami Bożego Narodzenia ( bardzo fajny i miły prezent świąteczny) – komentuje Marek Podraza, Ambasador Festiwalu Biegowego.

Impreza miała charakter otwarty.

Więcej o imprezie można poczytać tutaj:

https://www.facebook.com/events/185329226628700/?active_tab=discussion

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce