Biegaj i wygrywaj. Dookoła Polski z Salomon Suunto Team


Opublikowane w śr., 05/08/2020 - 23:03

Chcielibyście poczuć się jak zawodnicy Salomon Suunto Team’u? Chcecie poznać miejsca w których trenują zawodnicy, zmierzyć się z ich ulubionymi trasami? Salomon Suunto Team przygotował dla Nas niespodziankę biegową, która stanowi spore wyzwanie biegowe.

Salomon Suunto Team to amatorska drużyna sportowa, która została stworzona w 2008 roku na bazie zespołu rywalizującego we wcześniejszych latach w zawodach Adventura Race – Rajdach Przygodowych. Obecnie w skład zespołu wchodzi 7 osób: Piotr Hercog, który jako jedyny został z zespołu AR, Magdalena Łączak i Paweł Dybek – w zespole od 2013 roku, Natalia Tomasiak, która startuje w barwach SST od 2016, Bartłomiej Przedwojewski związany z teamem Salomona od sierpnia 2017 roku oraz Kasia Solińska I Krzysztof Bodurka dla których obecny rok jest debiutem w barwach SST

Salomon Suunto Poland Team to dziś jedna z najmocniejszych drużyn w środowisku biegów górskich w Polsce. Zawodnicy SST należą do ścisłej europejskiej czołówki biegaczy. Startowali w wielu najbardziej prestiżowych i wymagających zawodach na świecie wygrywając czy zajmując miejsce w podium Do najważniejszych sukcesów Teamu w ostatnich latach możemy zaliczyć: wygrane w Ice Baikal Marathon, Ultra Fiord, Transgrancanarii, Monte Rosa Skymarathon, medale Mistrzostw Świata i Europy w Skyrunningu, czołowe miejsca w Pucharach Świata Skyrunning, kilkadziesiąt medali Mistrzostw Polski w biegach górskich na różnych dystansach, miejsca na podium w prestiżowej Golden Trail Series.

Reguły...

Magda, Natalia, Kasia, Piotrek, Paweł, Bartek i Krzysiek przygotowali dla biegaczy swoje ulubione trasy biegowe. Trasy rozrzucone są po różnych zakątkach Polski, w większości w górach. Każdy może podjąć wyzwanie i zmierzyć się ze wspomnianymi trasami. Możecie wygrać buty Salomon Sense Ride 3 LTD + plecak biegowy ADV 5 Skin Set lub powalczyć o unikatowe zestawy: koszulka + chusta wielofunkcyjna lub chusta wielofunkcyjna I bidon marki Salomon

Zabawa trwa od 28.07.2020, a zakończy się w połowie października (15.10.2020). W tym czasie należy pokonać biegiem lub marszem trasy zawodników Salomona.
Mamy dla Was przygotowane 7 tras o zróżnicowanej długości.

... i nagrody

Pierwsze 30 osób, które ukończą 5 z 7 tras i wyśle e-maila z potwierdzeniem na adres marketing.poland@amersports.com, otrzyma zestaw koszulka oraz chusta wielofunkcyjna.

Pierwsze 100 osób które ukończą 3 z 7 tras i również wyśle zgłoszenie na marketing.poland@amersports.com otrzyma chustę wielofunkcyjną oraz bidon.

To nie wszystko!

Na koniec zabawy można opisać całość swoich zmagań z wyzwania w poście na swoich social mediach, używając poniższych hasztagów: #dookolaPolskizSST /  #TimeToPlay i @SalomonRunning.pl. Każdy kto opublikuje posta u siebie na profilu (post musi być publiczny) będzie mógł zgarnąć zestaw: buty Salomon Sense Ride 3 LTD + plecak biegowy ADV 5 Skin Set. Wielki finał odbędzie się 20 października kiedy wybrany zostanie najbardziej kreatywny wpis w social mediach opisujący zmagania wyzwania Dookoła Polski z Salomon Suunto Teamem. Jego autor wygra wspomniany zestaw od Salomona!

Pamiętajcie, że należy użyć wskazanych hasztagów, które pozwolą śledzić wasze biegi i wpisy. Dzielcie się na bieżąco swoimi wycieczkami biegowymi zarówno u siebie na profilach oznaczając Salomon Running, wrzucajcie posty oraz zapraszajcie kolejne osoby do zabawy!

Osoby które ukończyły wskazaną ilość tras proszone są o przesłanie prs scr / tracków / zdjęć itp materiałów, które potwierdzą faktyczne przebiegnięcie na maila: marketing.poland@amersports.com

Trasy wyzwania: TUTAJ

źródło: salomonrunning.pl


Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce