"Bieganie mamy w genach" - 7. Harpagańska Dycha


Opublikowane w śr., 19/02/2020 - 13:10

Trwają zapisy do siódmej edycji Harpagańskiej Dychy, która odbędzie się 22 marca.

Na początku lutego oficjalnie został zaprezentowany projekt koszulki, który nawiązuje do motywu przewodniego tegorocznej edycji biegu, którym jest hasło: „Bieganie mamy w genach”.

Prezentacja koszulki spotkała się z pozytywnym odzewem biegaczy, powodując, że liczba dostępnych pakietów na bieg w ciągu kilku dni po prezentacji znacząco się zmniejszyła.

Oprócz wspomnianej koszulki w cenie pakietu każdy z biegaczy otrzyma m.in. pamiątkowy medal, który zaprezentujemy już wkrótce, napój izotoniczny, baton energetyczny, zestawy naklejek z motywem biegu. Dodatkowo wśród wszystkich uczestników biegu rozlosowane zostaną atrakcyjne nagrody, a po biegu będzie się można zregenerować na stanowiskach masażu oraz w mobilnej komorze do krioterapii.

Organizując zawody nie zapominamy również o innych biegaczach i naszych przyjaciołach. Podczas rejestracji każdy z uczestników może zakupić pamiątkowy kubek z motywem biegu. Środki ze zakupionych kubków przeznaczone zostaną na rehabilitację naszego kolegi Adama Bazyla, który trafił do szpitala prosto z trasy biegowej zawodów górskich Zawierucha 25 stycznia bieżącego roku.

Masz wolny 22 marca wolny w swoim kalendarzu biegowym? Zapraszamy do Sosnowca.

Na biegowe święto zapraszają: Stowarzyszenie Harpagan Sosnowiec, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sosnowcu oraz Miasto Sosnowiec.

źródło: Organizator


Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce