Bielsko-Biała: 4. Bieg Mikołajkowy z Nadzieją już 2.12


Opublikowane w wt., 13/11/2018 - 09:34

Już 2 grudnia o godz. 12.00 w Bielsku-Białej wystartuje 4. Bieg Mikołajkowy z Nadzieją

- W tym roku zapraszamy do udziału w BIEGU GŁÓWNYM na dystansie 6 km w wapienickim lesie. Najmłodszych - do pokonania od 60 do 180 m w MINIBIEGU – zachęcają i zapraszają organizatorzy imprezy.

Po biegu zapraszamy WSZYSTKICH – tych biegających i tych, którym towarzyszy hasło „Nie biegam, bo…” na spotkanie z Mikołajem przy ognisku. Nie zabraknie zabaw, konkursów i pyszności - domowe ciasta, gorące napoje, kiełbaski z ogniska.

Przy ognisku zostaną wręczone nagrody rzeczowe dla trzech pierwszych zawodników w każdej z kategorii oraz nagrody specjalne dla najmłodszego uczestnika biegu, dla najstarszego uczestnika biegu i dla klasy szkolnej najliczniej reprezentowanej na biegu.

Na wszystkich uczestników MINIBIEGU czekają na mecie medale. Nagroda zostanie również przyznana za najciekawsze przebranie mikołajkowe – zapraszamy mikołaje, elfy, renifery, gwiazdeczki i … 2 grudniaw Bielsku-Białej powstanie kraina Mikołaja.

Biuro zawodów znajdować się będzie w białym namiocie na Parkingu Leśnym w Wapienicy i będzie czynne w dniu startu od godz. 10.30.

Podczas 4. Biegu Mikołajkowego z Nadzieją zapewniamy elektroniczny pomiar czasu. Zapisy trwają - TUTAJ 

Bieg został zorganizowany w ramach zadania „IV Bieg Mikołajkowy z Nadzieją” dofinansowanego ze środków budżetu Gminy Bielsko-Biała.

Więcej informacji o biegu: TUTAJ

źródło:

Fundacja Zapobiegania i Resocjalizacji Uzależnień „Nadzieja”
adres: ul. Barkowska 167 c, 43-346 Bielsko-Biała
tel. 33 816 07 67 / 665 020 609

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce