Buff Team szuka młodzieży. Dołącz do Świerca, Kantor, Kąckiej i Rzeszótki!


Opublikowane w wt., 10/09/2019 - 11:17

Deklaracja padła w piątek na 10 TAURON Festiwalu Biegowym w Krynicy, podczas Forum Sport-Zdrowie-Pieniądze. Dziś słowa stały się ciałem!

Buff Team Poland zaprasza! Jedna z najmocniejszych polskich grup górskich poszukuje młodych biegaczy, chcących dołączyć do Martyny Kantor, Anny Kąckiej, Marcina Rzeszótki i Marcina Świerca!

– Nasz team to połączenie wszechstronności i bezcennego doświadczenia, a teraz chcemy zrobić mieszankę iście wybuchową, dodając młodą krew! – mówi Radosław Kasprzak, szef Buff Teamu. – Poszukujemy zawodników w kategoriach wiekowych U16, U18 i U20. Mamy cztery miejsca: po dwa dla dziewczyn i chłopaków. Nowym członkom teamu zapewnimy #Buffteamspirit oraz niezbędne wsparcie sprzętowe i finansowe, a w razie potrzeby - trenerskie.

Biegacze zainteresowani dołączeniem do Buff Teamu są proszeni o przesłanie krótkiego sportowego CV, którego najważniejszą częścią będzie opis własnej motywacji. – Napiszcie, dlaczego chcecie trenować i biegać w górach, jakie stawiacie sobie cele i gdzie widzicie się za najbliższe 5 lat. Dodajcie informacje o tym, gdzie ostatnio startowaliście i jak Wam poszło. Wyniki są ważne, ale nie najistotniejsze! – mówi Kasprzak.

Buff Team Poland czeka zarówno na zawodników biegających w klubach, jak i na „wolnych strzelców”. – Przed nikim nie zamykamy drzwi – deklaruje szef zespołu.

CV należy wysłać do 30 października 2019 roku za pośrednictwem wiadomości na fejsbukowym fanpejdżu Buff Teamu. Wybrane osoby zostaną zaproszone na spotkanie we wspólnie uzgodnionym miejscu i terminie.
Powodzenia!

Piotr Falkowski

zdj. Jan Nyka - fotografia


Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce