Charytatywny bieg z przeszkodami w… galerii handlowej


Opublikowane w pt., 15/11/2019 - 08:44

Adrenaline Rush powered by Mazovia to pierwszy charytatywny bieg z przeszkodami organizowany w płockiej galerii handlowej. Kwota z opłat startowych zostanie przekazana na cel charytatywny.

Bieg odbędzie się 1 grudnia w Galerii Mazovia w Płocku. Nietypowa trasa przebiega przez parking i pasaże największej centrum handlowego. Do biegu można zgłosić drużynę składającą się z trzech osób, a klasyfikacja odbędzie się w kilku kategoriach: open, damska, męska, mieszana i rodzinna. Każdy zawodnik pokona pętlę o dystansie 1450 m.

- Gorąco zachęcam do zgłoszeń, szczególnie, że jest to bieg charytatywny – mówi Izabela Tucholska-Oleszczuk, dyrektor Galerii Mazovia. – 75 proc. pieniędzy z opłat startowych zostanie przekazanych Ośrodkowi Opiekuńczo-Wychowawczemu przy ul. Mościckiego w Płocku. Reszta trafi do organizacji pożytku publicznego, wskazanej przez zwycięską drużynę w kategorii open.

Zapisy na bieg Adrenaline Rush powered by Mazovia trwają do 28 listopada i przyjmowane są poprzez formularz online, dostępny na stronie: bit.ly/ARpoweredbyMAZOVIA. Limit zgłoszeń wynosi 70 drużyn.

Regulamin biegu jest dostępny na stronie: bit.ly/ARpoweredbyMAZOVIA

materiał prasowy


Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce