„Dbamy o szczegóły” - 3. SATISFASHION Bieg Lubliniecki


Opublikowane w pt., 19/04/2019 - 07:39

„Jedyny taki bieg w okolicy” – takim hasłem reklamuje się 3. SATISFASHION Bieg Lubliniecki, impreza, która szturmem wzięła biegowy kalendarz na Śląsku, dzięki doskonałej organizacji, dbałości o szczegóły, pięknym medalom, szerokim spektrum biegów dla dzieci oraz bardzo dobrej jakości nagród dla zwycięzców!

„To tylko dyszka” – słychać wśród zainteresowanych imprezom biegaczy. Zgadza się, w Lublińcu, który głównie kojarzony jest z biegami dla mundurowych, biegami o podwyższonym stopniu trudności urosła impreza na płaskiej trasie, atrakcyjnej, leśnej, gdzie śmiało można powalczyć o życiówkę! Trasa 10 km została zmierzona z chirurgiczną starannością przez doświadczonego biegacza, członka „Polskiego Klubu 100 Maratonów” Kazimierza Kordzińskiego.

Dlaczego warto przyjechać do Lublińca, co bieg ma do zaoferowania?

Organizatorzy KS Mafia Team Lubliniec, grupa zapaleńców ze sportowym zacięciem dba o to by ta kameralna impreza spełniała wszelkie wymagania zgromadzonych biegaczy. To tylko dyszka, ale nie na każdej mamy wysokiej jakości medal, nie na każdej mamy nagrody finansowe dla zwycięzców, nie zawsze spotykamy się z dedykowaną kolekcją elementów strojów biegowych dla biegaczy, z szeroką gamą biegów dla dzieci (5 kategorii / dystansów).

Każdy na mecie otrzyma lody / ciasto (zależnie od temperatury), ciepły posiłek, wodę i izotonik, organizator zapewnia szatnie i prysznice, po biegu odbędzie się losowanie atrakcyjnych nagród ...to i wiele więcej to koszt 35 zł!

Organizator przygotował także specjalną ofertę wpisowego dla Klubów / Grup Biegowych - tam wpisowe to tylko 25zł/os.

– Dbamy o szczegóły – mówi Sebastian Kaczmarczyk, dyrektor zawodów.

Po biegach dzieci będą mogły skorzystać z oferty przygotowanej przez Piekarnia Cukiernia Łubowski (lody/ciasto), Niepubliczne Przedszkole Artystyczne w Lublińcu oraz z zajęć piłkarskich prowadzonych przez sztab trenerów LKS Sparta Lubliniec.

– Zależy nam na tym, by rodzice wraz z dziećmi zostali z nami po biegu swoich milusińskich, by skorzystali z oferty, którą zapewniamy oraz by gorąco dopingowali zawodników startującym w Biegu Głównym – podkreślają gospodarze.

Start w 3. SATISFASHION Biegu Lublinieckim zapowiedział m.in. Kamil Leśniak, członek kadry Polski w biegach górskich. – Planujemy spotkanie z Kamilem w piątek poprzedzający Bieg, prelekcję o biegach ultra, o starcie w UTMB, o detalach treningowych – anonsuje Sebastian Kaczmarczyk.

Jeśli szukacie dobrze zorganizowanej „dyszki”, z atrakcyjnymi nagrodami, pięknym medalem i doskonałą atmosferą, wbijajcie do Lublińca! Nie pożałujecie!

red. / org.

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce