Domowe konstrukcje Runmageddonu - kup przeszkodę


Opublikowane w wt., 26/05/2020 - 12:08

Zanim wystartujesz - potrenuj. Z myślą o osobach, które chcą dobrze przygotować się do Runmageddonu, organizator cyklu stworzył ofertę konstrukcji do domowych treningów. Zestawy treningowe od Runmageddonu dają możliwość pracy nad swoją sylwetką bez dodatkowych obciążeń

- czytamy w komunikacie prasowym.

Dzięki nowej propozycji Runmageddonu trening w domu na różnego rodzaju konstrukcjach staje się możliwy. Teraz, wystarczy zakupić jeden z zestawów lub też samodzielnie wybrane elementy, by w swoim pokoju poczuć się jak na ekstremalnej trasie. Dla osób, które marzą o tym, by niezależnie od sytuacji móc trenować swoje ciało i zwiększać jego siłę, gibkość, wytrzymałość, Runmageddon przygotował ofertę trzech zestawów: Chomik, Wariat i Elite, w bardzo atrakcyjnej cenie. 

Ponadto, na TEJ stronie możliwy jest też zakup pojedynczych konstrukcji znanych z ekstremalnych tras. Kulki, Kołkownica, Nunczako, Chomik i Wariat, te niekiedy spędzające sen z powiek Runmageddończyków uchwyty, mogą zawisnąć w każdym domu.

- Cieszymy się, że udało nam się odpowiedzieć na potrzeby Runmageddończyków i osób, które chcą trenować i dbać o swoje ciało. Nasze konstrukcje są przygotowane tak, by każdy potrafił ich użyć. Ich montaż jest prosty a zastosowanie szerokie. Pozwalają przygotować się do pokonania przeszkód spotykanych na trasie - mówi Mateusz Śliwa, project manager.

Wysokość konstrukcji podstawowej, na której montowane są pozostałe elementy, jest regulowana. Minimalna wynosi 1,9 m a maksymalna 2,65. Można ją postawić na powierzchni 1,32 m2. Długość to jedyne 1,2m, a jej szerokość  1,1 m.

Organizator zapowiada, że to dopiero początek domowych przeszkód od Runmageddonu. Planuje wprowadzać kolejne zmyślne elementy do ćwiczeń. 

źródło: Runmageddon

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce