Ekstremalne trasy Runmageddonu Wrocław


Opublikowane w pt., 29/03/2019 - 08:32

Kilkadziesiąt przeszkód Runmageddonu, a wśród nich: Kurtyna Wodna, Baloty, Ściana z łańcuchów, Zjeżdżalnia, Porodówka i Lodowa, czekać będzie na uczestników Runmageddonu Wrocław. W dniach 13-14 kwietnia br. fani ekstremalnej zabawy oraz osoby, które marzą o niecodziennej przygodzie spotkają się na Torze Wyścigów Konnych - Partynice, by wystartować w  najpopularniejszym w Polsce biegu z przeszkodami.

W połowie kwietnia Runmageddon swoim ekstremalnym wyzwaniem opanuje rejon od rzeki Ślęży po park Kleciński. Uczestnicy będą pokonywać trasy najeżone przeszkodami na terenie WTWK- Partynice, dobiegając aż do ulicy Zwycięskiej i przecinając aleje Karkonoską.  Staną przed zadaniem pokonania od kilkunastu do kilkudziesięciu przeszkód. Uczestnicy formuły Intro, 3-kilometrowego dystansu z 15 przeszkodami sprawdzą się przebiegając w podskokach po gigantycznym dywanie z rozłożonych opon. Będą musieli zagłębić się w czeluści wilgotnej „Trumny” oraz  wejść do mrożącej krew w żyłach „Lodowej No Frost by Haier”.

Startujący w dłuższej, bo 6-kilometrowej formule z ponad 30 przeszkodami, będą mieli okazję poznać smak ekstremalnej przygody w iście filmowym stylu. Trzymając się liny, najpierw rozbujają się, a następnie wskoczą do zbiornika z wodą - słynnej przeszkody Indiany XXL. Zjadą z specjalnie dla nich przygotowanej zjeżdżalni. Będą czołgać się pod zasiekami oraz w czarnych rurach zwanych „Jelitami”, które zaprowadzą ich do wody.

Osoby, które zdecydują zmierzyć się z najdłuższym 12 -kilomtetrowym dystansem wrocławskiej edycji Runmageddonu pokonają przeszkody z krótszych formuł oraz zmierzą się między innymi z takimi konstrukcjami jak: „Combo” „Wisielec” „Pole Dance” „Ścianki do Wody”.  Będą też częściowo biegli korytem rzeki, by następnie sprostać „Okopom”, „Ściance ukośnej” oraz przeszkodzie mentalnej.

Dzieci w wieku 4-11 lat staną przed wyzwaniem Runmageddonu Kids wtargną do „Jamy Smoka”, wespną się na ścianki, pokonają liny dziecięcego „MultiRig’a” oraz „Pajęczyny”. Będą czołgać się, skakać i biegać. Osoby w wieku 12-15 lat zmierzą się z przeszkodami zarówno Runmageddonu Kids jak i formuł dla dorosłych. Ich zadaniem będzie pokonanie „Balotów”, „Kurtyny Wodnej” ,  „Dywanu z Opon”, a także „Lodowych Zasieków”.

Runmageddon Wrocław to wydarzenie, które zagwarantuje startującym niecodzienne wrażenia, ekstremalna zabawę i wspaniałą atmosferę. Zapisy do startu w wydarzeniu jeszcze trwają i każdy, kto ma ochotę spędzić niezapomniany weekend może wejść na stronę organizatora i zakupić pakiet startowy na wybraną formułę.

Więcej informacji: TUTAJ

źródło: Runmageddon


Polecamy również:


Podziel się: