Gorce Ultra Trail - "wystartuję choćby nie wiem co"


Opublikowane w pon., 01/06/2020 - 08:29

Biegaczki i Biegacze

Dziękujemy za Wasze zaufanie i spływające deklaracje startu "choćby nie wiem co". Niech moc ultra i zdrowie biegacza będzie z Wami!

Korono-sytuacja w Polsce zmienia się dynamicznie, a z nią przygotowywane przez nas rozwiązania, które pozwolą zaprosić Was w sierpniu na Gorce Ultra-Trail 2020. Status na dziś jest taki, że widzimy spore szanse, aby - przy ograniczeniach i środkach ostrożności - zrealizować GUT w prawie tradycyjnej formule. Być może konieczne będą maseczki, mierzenie temperatury, starty co 150 osób czy ograniczenie skali gorczańskich smakołyków na punktach - konkretne decyzje będę zależały od obowiązujących w sierpniu wytycznych.

To jednak "drobiazgi", z którymi organizacyjnie można sobie poradzić. Ponieważ jednak sytuacja może ulec zmianie, ponieważ niektórzy z Was ograniczeni są zasadami kwarantanny w swoim kraju albo też mają mniejszą gotowość podejmowania ryzyka, pracujemy nad listą opcji, która pozwoli Wam wybrać najlepsze dla siebie rozwiązanie.

WAŻNE: utrzymujemy obowiązujące stawki do 18 czerwca!

Oto wstępna lista propozycji rozważanych na dziś.

1. START W WYDARZENIU 1-2.08

Bieg zrealizowany zgodnie z przyszłymi zaleceniami epidemicznymi. Koszulka/ bluza FINISHERA i medal do obioru na miejscu.

2. START INDYWIDUALNY NA TRASACH GUT w okresie lipiec - sierpień.

Z odrębną klasyfikacją. Swoją trasę będzie można przebiec w dowolnym dniu, a klasyfikacja będzie na podstawie przesłanego zapisu trasy. Koszulka/ bluza FINISHERA i medal do obioru na miejscu lub wysyłka pocztą.

3. START INDYWIDUALNY POZA Gorcami

Start bez klasyfikacji. Kto chciałby przebiec wybrany dystans i otrzymać pocztą pakiet i pamiątkowy medal, może to zrobić w dowolnym miejscu. Wystarczy deklaracja i dokumentacja ukończenia biegu. Koszulka/ bluza FINISHERA i medal - wysyłka pocztą.

4. PRZESUNIĘCIE OPŁATY NA EDYCJĘ 2021

Kto ze względów epidemicznych nie będzie mógł wystartować, może przesunąć swoją opłatę na GUT 2021

5. ZMIANA ZAWODNIKA

Przewidujemy też możliwość przepisania pakietu na innego zawodnika

6.  ZWROT WPŁATY

Możliwa będzie również decyzja o rezygnacji z biegu, ze zwrotem 70% dokonanej wpłaty.

Zmienia się sytuacja, zmieniają nakazy i zalecenia, zmieniają Wasze nastroje. Wszyscy chcielibyśmy mieć jasność, co dalej i jednocześnie musimy podejmować decyzje w warunkach niepewności. W Gorcach o wirusie łatwo zapomnieć, czego Wam bardzo gorąco życzymy. Obyśmy jak najszybciej spotkali się bezpiecznie na szlaku!

Link do ankiety - KLIKNIJ - czekamy na Wasze odpowiedzi!

Fundacja Run Vegan

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce