Górski Runmageddon Kocierz - sprawdź charakter


Opublikowane w śr., 03/10/2018 - 10:25

Weekend 20-21 października będzie już ostatnią w tym roku okazją, żeby pokonać Górski Runmageddon, a co za tym idzie przeżyć jedno z najbardziej ekstremalnych wydarzeń roku. Organizator zaplanował 4 spektakularne górskie trasy najeżone morderczymi przeszkodami, z którymi zmierzyć mogą się dorośli, młodzież po 16 roku życia i dzieci w wieku 4-11 lat.

Górski Runmageddon Kocierz w gminie Andrychów odbędzie się na terenie przyległym do kompleksu hotelowego Kocierz Hotel&Spa. Będzie to ostatnia okazja w tym roku do pokonania malowniczego, a jednocześnie wymagającego górskiego biegu z przeszkodami. Dorośli oraz młodzież po 16 roku życia (za osobistą zgodą rodzica)  będą mogli zmierzyć się z trzykilometrową formułą Intro z ponad 15 przeszkodami oraz sześciokilometrowym dystansem Rekrut najeżonym co najmniej 30 przeszkodami.

-Górskie trasy Runmageddonu gwarantują piękne widoki i mocny wycisk. Teren przy Kocierz Hotel&Spa z jednej strony jest bardzo malowniczy, pozwoli startującym poznać piękno Beskidu Małego. Z drugiej, jest niezwykle górzysty, dzięki czemu trasy, które przygotowujemy będą pełne podbiegów i zbiegów, a także naturalnych przeszkód, do których dodamy jeszcze nasze zmyślne konstrukcje. Jedno jest pewne będzie adrenalina, pot i łzy, dlatego serdecznie zapraszam wszystkich, którzy lubią „poczuć, że żyją” do startu w Górskim Runmageddonie Kocierz. - mówi dyrektor eventu Paulina Kędziora.

Górski Runmageddon będzie też ostatnią szansą dla zaprawionych w boju Runmageddończyków do pokonania formuły Hardcore czyli 21-kilometrów naszpikowanych ponad 70 przeszkodami  i zdobycia tytułu Weterana. Najdłuższy dystans tej edycji cieszy się niezwykłą popularnością. Już ponad 2000 Runmageddończyków zdecydowało się zmierzyć się z tym wymagającym siły i charakteru dystansem.

Podczas weekendu z Runmageddonem, swoich siły w ekstremalnej zabawie sprobować będą mogły dzieci w wieku 4-11 lat, które będą mogły wystartować w formule Kids. Ci mali śmiałkowie, którzy zdecydują się pobiec w Runmageddonie Kids zmierzą się z dystansem 1 kilometra i pokonają ponad 10 przeszkód.

Do udziału w Runmageddonie można zapisać się poprzez stronę internetową: TUTAJ

Zapisy internetowe potrwają do dnia 18 października 2018 roku. Później będzie można zapisać się również na miejscu w Biurze Zawodów. 

źródło: Runmageddon


Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce