Harpagańska Dycha zaprasza po raz piąty


Opublikowane w pt., 26/01/2018 - 08:25

Stowarzyszenie Harpagan Sosnowiec, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Miasto Sosnowiec zapraszają na 5. Harpagańską Dychę. Start 25 marca, zapisy już trwają.

Program imprezy tworzą bieg na 10 km oraz marsz nordic walking na 6 km.

- Kto ma ochotę poczuć zdrową sportową adrenalinę, wzbudzić w sobie silne emocje, poczuć to na własnej skórze? Nie czekajcie – zapisujcie się – my ze swojej strony zapewnimy sportową atmosferę, dzień pełen cudownych wspomnień, zawody sportowe na doskonale zabezpieczonej trasie i metę z końcowym dopingiem na stadionie - zachęcają organizatorzy.

Harpagańska Dycha to bieg uliczny rozgrywany na dystansie 10 km. - Mamy nadzieję, że nowa trasa okaże się ciekawą i będzie sprzyjała biciu rekordów życiowych. Trasa biegu prowadzić będzie głównymi ulicami Sosnowca, ale nie tylko. Zawody zostaną przeprowadzone w całości na trasie asfaltowej, a trasa uzyskała atest PZLA - wyjaśniają gospodarze imprezy.

Trasa marszu Nordic Walking częściowo pokrywa się z trasą biegu. Start biegu rozpocznie się godzinie 11:00, natomiast marsz ruszy na trasę 10 minut później.

Limit uczestników biegu to 890 osób, marszu nordic walking - 100 osób. Zapisy już trwają. Wpisowe to 40 zł za bieg oraz 30 zł za marsz nordic walking (przy płatności do 20 lutego).

Harpagańska Dycha w festiwalowym KALENDARZU IMPREZ.

red. / org.

Polecamy również:


Podziel się: