Kraków: Jak Walentynki to i trasa w kształcie serca! [ZDJĘCIA, WIDEO]


Opublikowane w pon., 15/02/2016 - 13:06

Blisko 600 osób wzięło udział w niedzielę w krakowskim Biegu Walentynkowym. Niezwykłe były czerwone koszulki z napisem „all you need is R♥N”, a przede wszystkim medale i trasa zawodów w kształcie serduszka.

Pięciokilometrowy bieg – przy pięknej, niemal wiosennej pogodzie - odbył się w Parku im. Henryka Jordana. Na początku w dwóch turach startowali zawodnicy w konkurencji indywidualnej. Potem zbieały także pary.

Ta druga konkurencja sprawiła niektórym uczestnikom imprezy sporo trudności. Nie dość, że trzeba było biec po pełnej zakrętów trasie, to jeszcze pary były związane czerwoną tasiemką.

Ostatecznie najszybsi okazali się Michał Górkiewicz (16:12,70), Emilia Stańkowska (20:34,70) oraz duet Karolina Pęczek i Tomasz Sobczyk (20:26,70).

Oprócz rywalizacji sportowej na uczestników imprezy – zorganizowanej przez Stowarzyszenie „I Ty Możesz Być Wielki – ITMBW Kraków” czekały inne atrakcje. Był speed dating, czyli tzw. szybkie randki oraz losowanie atrakcyjnych nagród. Do wygrania były m.in. zaproszenia do restauracji, teatru i kina oraz wycieczka zagraniczna.

Pełne wyniki w naszym KALENDARZU IMPREZ.

Wideorelacja:

red.


Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce