Krakowski Runmageddon 2020 za dnia i nocą


Opublikowane w wt., 19/11/2019 - 16:21

A dokładnie 18 kwietnia stolica Małopolski będzie gościła kolejną edycję ekstremalnego biegu z przeszkodami Runmageddon.

Krakowianie i mieszkańcy regionu już nie raz pokazali, że lubią sprawdzać siłę i charakter w Runmageddonie. W tym roku w dwóch małopolskich edycjach wystartowało łącznie ponad 12 tysięcy osób. Część z nich, wiosną mierzyła się z trasą nad Zalewem Kryspinów, jesienią stanęli twarzą w twarz z górskim wyzwaniem Runmageddonu Kocierz. Ekstremalny bieg przyciągnął nie tylko dorosłych, ale także dzieci i młodzież, które zmierzyły się z tym wyzwaniem.

W tym roku sezon Runmageddonu dobiegł końca, ale organizator zaplanował datę kolejnego krakowskiego wydarzenia - 18 kwietnia 2020 roku. Podczas wydarzenia dorośli i osoby po 16. roku życia (za zgodą opiekunów prawnych) sprawdzą się na trasie 6-kilometrowego Rekruta najeżonego 30 przeszkodami. W tej formule będą mogli wybrać różne opcje startu tj. standardową za dnia lub wersję nocną.

Dla dzieci w wieku 4-11 lat będzie trasa Runmageddonu Kids, a młodzież (12-15 lat) ścigać się będzie na dystansie dwóch kilometrów z ponad 15 przeszkodami. Nowością krakowskiego biegu będzie formuła Family, czyli propozycja startu dla całych rodzin. Dorośli i dzieci będą mogły zmierzyć się z trasą dwóch kilometrów. Jedne z nich będą wzięte z tras dla dorosłych i dedykowane starszym uczestnikom, inne, z formuły Kids, będą pokonywać dzieci. Z niektórymi mierzyć się będzie można wspólnie. W tej konkurencji mogą wystartować drużyny składające się z 2-5 osób. Team musi składać się minimum z jednego opiekuna – osoby dorosłej i minimum jednego dziecka w przedziale wiekowym 4-15 lat.

Zapisy na wydarzenie dostępne są na stronie: http://bit.ly/2XpWDWm. Ceny pakietów startowych rozpoczynają się od 49zł dla formuły Kids do 159 zł dla formuły Rekrut.

materiał prasowy


Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce