Łańcut wciąż zaprasza tylko obywateli UE. „Wiemy, że budzi to kontrowersje, ale...”


Opublikowane w pt., 03/05/2019 - 10:41

Już szósty Uliczny Bieg o Puchar Burmistrza Miasta Łańcuta - Łańcucka Piątka odbędzie się 8 czerwca w Łańcucie. Wciąż można się zapisywać. Szczegóły w informacji organizatora.

Głównym punktem imprezy będzie bieg na 5 kilometrów o charakterze przełajowym (trasa prowadzi przez malowniczy kompleks łańcuckiego zamku). Towarzyszyć mu będą biegi na krótszych dystansach oraz wiele innych atrakcji, w tym Dni Miasta Łańcuta. Start oraz meta biegu głównego będą ulokowane na terenie kompleksu zamkowego w Łańcucie.

Jak co roku w naszym biegu mogą wziąć udział tylko biegacze z Unii Europejskiej. Zawsze budzi to wiele kontrowersji, ale robimy wszystko aby każdy uczestnik naszego biegu wyjeżdżał od nas zadowolony i wracał do nas podczas kolejnych edycji. W tym roku liczymy na rekord frekwencji, zwiększyliśmy limit do 250 opłaconych osób.

Dla każdego uczestnika przygotujemy atrakcyjny pakiet startowy, między innymi słodki podarunek od firmy Argo, poczęstunek po biegu i wiele innych atrakcji.

Na mecie na każdego uczestnika będzie czekał piękny medal z wizerunkiem łańcuckiego zamku.

Dla zwycięzców w kategorii OPEN (z podziałem na kobiety i mężczyzn) przewidziane są pamiątkowe pucharki oraz nagrody finansowe, w zależności od sponsorów. W kategoriach wiekowych przewidziane są pamiątkowe puchary.

Podczas tegorocznej edycji biegu odbędzie się losowanie nagród dla wszystkich uczestników biegu głównego - główną nagrodą będzie „auto na weekend”, którą ufundował dealer marki Citroën - Fix Forum Lider Sp. z o.o.

Przed biegiem głównym odbędą się biegi dla dzieci, z roku na rok coraz liczniejsze. Dla każdego uczestnika będzie czekał pamiątkowy medal, dla zwycięzców pamiątkowe pucharki.

Serdecznie zapraszamy wszystkich na 6. Uliczny Bieg o Puchar Burmistrza Miasta Łańcuta - Łańcucka Piątka!

W ubiegłym roku Łańcucka Piątka zgromadziła blisko 200 uczestników w biegu open. Zwyciężyli zawodnicy Resovii Rzeszów – Patryk Marszałek (16:26) i Marika Kuna (20:47).

Łukasz Kuźniar, koordynator imprezy


Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce