Lipinki to nie tylko biegi uliczne. 3. Maraton na Orientację KIWON


Opublikowane w sob., 27/07/2019 - 09:23

Ruszyły zapisy do 3. Maratonu na Orientację Kiwon, który odbędzie się 12 października w rejonie gminy Lipinki oraz powiatu jasielskiego.

Uczestnicy maratonu wystartują tradycyjnie z bazy w Rozdzielu w gminie Lipinki w powiecie gorlickim i pobiegną urokliwymi trasami Beskidu Niskiego i Pogórza. Organizatorzy proponują dwie trasy: TP-50 km (dłuższą dla zawodników bardziej zaprawionych) oraz TP- 20 km (krótszą).

Kiwon jest imprezą na orientację, co oznacza, że trasa jest wyznaczona w postaci punktów kontrolnych zaznaczonych na mapie, którą zawodnicy dostają na krótko przed startem. W terenie na punktach kontrolnych znajdują się lampiony oraz perforatory, przy pomocy których w odpowiednim miejscu karty startowej należy ją „skasować”. Punktów będzie kilkanaście, a warianty przebiegnięcia pomiędzy nimi każdy z uczestników wybierze sam.

Decyzję warto podjąć już teraz, bo do 31 sierpnia obowiązuje obniżona opłata promocyjna (TP-20 km – 40 zł i TP-50 km – 45 zł). Dla zawodników lokalnych tj. mieszkańców powiatów gorlickiego i jasielskiego, obowiązuje wpisowe obniżone o 10 zł przy zapisie na trasę TP 50 lub obniżone o 5 zł przy zapisie na trasę TP-20.

Liczba miejsc jet ograniczona do 100 zawodników.

Polecam!

Szczegółowy regulamin i zapisy na stronie: www.kiwon.towarzystwojastrzebiec.pl

Marek Podraza, Ambasador Festiwalu Biegów


Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce