[WYNIKI KONKURSU] Macie pakiet na Festiwal Biegowy? Potrenujcie do Krynicy!


Opublikowane w wt., 19/02/2019 - 10:01

Nasz walentynkowy konkurs dla biegających par zainteresowanych udziałem w 10. TAURON Festiwalu Biegowym pozostał bez rozstrzygnięcia. Nagrody przechodzą zatem do naszej kolejnej zabawy.

Do KONKURSU zapraszamy tym razem pary posiadające pakiet startowy na krynickie święto biegów (opłacony start przez obie osoby) lub takie, które w terminie naszej zabawy znajdą się na liście startowej imprezy.

Zadaniem uczestników konkursu jest opracowanie wspólnej historii biegowej (i nie tylko biegowej) – w formie tekstowej, fotograficznej, nagrania wideo.... Im ciekawsze, rozbudowane i kreatywne prace, tym lepiej.

Opracowania konkursowe ślijcie na adres e-mail opinie@isw.org.pl, w nieprzekraczalnym terminie do 24 lutego (do niedzieli). W treści wiadomości powinna się znaleźć dane osobowe osób, których dotyczy przesłana praca wraz z danymi teleadresowymi. Ponadto załączniki do wiadomości nie powinny przekraczać 5 MB.

Spośród nadesłanych prac wybierzemy 5 najlepszych, które następnie opublikujemy w naszym festiwalowym portalu. Autorów uhonorujemy wartościowymi nagrodami.

Fundatorami głównych nagród w konkursie – voucherów hotelowych w Beskidzie Sądeckim - są oficjalne ośrodki pobytowe TAURON Festiwalu Biegowego:

  1. Voucher pobytowy dla pary Pensjonacie pod Samowarem w Tyliczu, obejmujący 2 noclegi w pokoju 2-osobowym, 2 obiadokolacje, strefę Spa na wyłączność (1h) oraz niespodziankę powitalną. Voucher można wykorzystać do czerwca tego roku (z wyłączeniem Świąt Wielkiej Nocy).
  2. Voucher pobytowy dla pary Pensjonacie Flora w Krynicy-Zdroju, obejmujący trzy noclegi ze śniadaniem dla dwóch osób (w sumie 4 dni pobytu) oraz butelkę wina musującego na powitanie. Z voucheru można skorzystać do 31 marca tego roku.
  3. Dwie książki o tematyce biegowej
  4. Dwie książki o tematyce biegowej 
  5. Dwie książki o tematyce biegowej 

Kreatywności! 

10. TAURON Festiwal Biegowy wystartuje 6 września. W programie imprezy jest blisko 30 konkurencji i ponad 300 km tras. Na start zgłosiło się już ponad 4060 osób - przyłącz się! 

Dużo miłości w bieganiu i na co dzień!

Fundacja „Festiwal Biegów”


AKTUALIZACJA 25.2.2019

WYNIKI KONKURSU:

Vouchery pobytowe:

  • Magda Strójwąs i Mateusz Majcherczyk, Sosnowiec
  • Aneta i Marcin Czegus, Połaniec

Książki:

  • Dorota i Adam Sobczak, Klucze
  • Dagmara i Mateusz Gliniany, Rawicz

Gratulujemy! Nagrody prześlemy pocztą.

Fundacja "Festiwal Biegów"


Polecamy również:


Podziel się: