Madmanrun - przeżyj przygodę, jakiej jeszcze nie doświadczyłeś!


Opublikowane w pt., 18/09/2020 - 10:08

"Aktywny Sportowiec" to fundacja, która wspiera sportowców po urazach i z kontuzjami poprzez refundowanie rehabilitacji, a także dzieci i młodzież wykluczoną społecznie, której nie stać na rozwijanie swoich sportowych pasji. Nowa organizacja Madmanrun organizuje biegi wirtualne oraz biegi OCR, z których cały dochód zostaje przekazany na cele statutowe fundacji. Zapraszamy do startów!

Informacja organizatora:

Edycja „Błotniste Party”

Pięć poziomów trudności, dwanaście kilometrów ekstremalnej trasy, sześćdziesiąt wymagających przeszkód - 100% satysfakcji!

Miejsce: Łódź

Termin: 20:02.2021

Trasy:

  • MADMANRUN KIDS (1 km, do 9 lat) 
  • MADMANRUN FAMILY (2 km, od 9 do 16 lat) 
  • MADMANRUN ELITE i CLASSIC (9 km)

Edycja „Wodnisty Raj”

Uczestnicy będą pokonywali błotniste trasy, wody zalewu Tatar i mordercze konstrukcje. Startować będą zarówno w dzień jak i w nocy, a kibice będą ich dopingowali tłumnie w starciu z ekstremalnym żywiołem. Na trasach m.in. sześćdziesiąt przeszkód.

Miejsce: Rawa Mazowiecka

Termin: 13:03.2021

Trasy:

  • MADMANRUN KIDS (1 km, do 9 lat)
  • MADMANRUN FAMILY (2 km, od 9 do 16 lat)
  • MADMANRUN ELITE i CLASSIC (12 km)

Edycja „Wysokie loty”

Uprząż zapięta? Karabinki zabezpieczone? No to można zjeżdżać tyrolką! Trawers tyrolski wymyślono, aby pokonywać naprawdę trudne odcinki, czyli przepaście i głębokie wąwozy. Zamiast pokonywać przeszkody na piechotę, dużo łatwiej jest rozwiesić liny nośne i poruszać się nad rozpadlinami.

Niedługo potem ktoś wpadł na pomysł, aby jeden koniec liny był podwieszony znacznie wyżej, dzięki czemu można po prostu zjechać na jej drugi koniec. Do tego będzie 9 kilometrów biegu z 50 przeszkodami, nie zabraknie również błota i wody to co najbardziej kochacie. Rozwiązanie na świetną zabawę!

Przekonaj się na własnej skórze, ile radości potrafi dać taki zjazd. Czekają na Ciebie: 3 odcinki tyrolką po 300 metrów. To świetna zabawa i ogromne emocje, które zapadną Ci w pamięć na długo!

Miejsce: zbiornik Jeziorsko (woj. łódzkie)

Termin: 10:04.2021

Trasy:

  • MADMANRUN KIDS (1 km, do 9 lat)
  • MADMANRUN FAMILY (2 km, od 9 do 16 lat)
  • MADMANRUN ELITE i CLASSIC (9 km)

Strona organizatora: https://madmanrun.pl/timetable/event/

źródło: Fundacja "Aktywny Sportowiec"

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce