Maluje mapy maratonów. Rękodzielnicze cuda! [GRAFIKI]



Zbierają numery startowe czy pamiątkowe koszulki, tworzą autorskie medale. Jeden z użytkowników Reddita (amerykański odpowiednim Wykopu) ilustruje trasy największych maratonów świata. I to jak!  

Pierwsze prace niejaki Doryphorus99 opublikował już 2 lata temu. Ale dopiero z czasem zostały one zauważone. I docenione. 

Tematy kolejnych grafik podsuwają sami internauci. Część propozycji pokrywa się z planami autora, część realizuje na prośbę odbiorców. Jak sam wyjaśnia, stara się malować możliwie najbardziej aktualne trasy poszczególnych biegów i ich otoczenia, stanowiące de facto o wartości prac. 

- Maluję by pomagać biegaczom (a także osobom niebiegającym) doświadczyć biegu przez 42 km i 195 metrów. To kawał drogi do mety, ale wartej każdego postawionego kroku - wyjaśnia Doryphorus99. 

Efekty pracy artysty są fascynujące! Użytkownicy Reddita rozpływają się w zachwycie nad kolejnymi pracami i kupują wersje pełnowymiarowe. "Shut up ant take my money!" - to jeden z najbardziej wymownych komentarzy zainteresowanych. 

Grafiki dostępne są w cenie 28 dolarów (aktualna cena promocyjna) i dostarczane są w stylowej ramce (standardowo 30x45cm), do powieszenia np. na ścianie.

Zamówienia można składać TUTAJ.

red.

źródło Reddit


Polecamy również:


Podziel się: