ME U23: Tak blisko złota Polaka, a tak daleko [WIDEO]

W trzecim dniu Mistrzostw Europu U23 w Bydgoszczy znów mieliśmy powody do radości.

Bardzo dobrze w finałowym biegu na 1500m spisał się Michał Rozmys, który zajął trzecie miejsce z wynikiem 3:49.30. Polak miał nawet szansę na złoto, ale kilkanaście metrów przed metą dał się wyprzedzić Niemcowi Czechowi.

Na piątym miejscu rywalizację na 110m ppł zakończył Dawid Żebrowski (13.90), na ósmym - Kacper Schubert (14.21 s.). Szósta na 400m była Dominika Maruszewska (53.62), siódmy na tym samym dystansie finiszował Kajetan Duszyński (46.80)

Klaudia Kardasz zdobyła srebrny medal w pchnięciu kulą. Medal zapewniła sobie dopiero w ostatniej, trzeciej próbie, uzyskując wynik 17,67m.

Zdjęcia z dzisiejszej rywalizacji: TUTAJ

Przed ostatnim dniem rywalizacji Polska zajmuje drugie miejsce w klasyfikacji medalowej mistrzostw: