Medale "Biegu dla Europy 2020" już docierają do zawodników


Opublikowane w czw., 17/09/2020 - 16:07

Wyzwanie Bieg dla Europy 2020 podjęło już 4210 osób i (dane z wieczora 16 września). Rekordziści mają już na koncie zrobionych ponad 700 kilometrów, ale większość uczestników pokonała symboliczne 70 kilometrów i dalej bierze udział w tej ciekawej rywalizacji.

Do Biegu dla Europy 2020 dołączył także Maciej Orłoś. Tej osoby nie trzeba nikomu przedstawiać. Dla tych, co jako pierwsi pokonali dystans 70 km (czyli dla pierwszych 500 zawodników) właśnie przychodzą obiecane pakiety.

W minioną środę kurier dostarczył mi wybiegany pakiet. Jest w nim piękny medal, komin, materiały promocyjne, praktyczna torba na zakupy i pas na numer startowy. Najbardziej ucieszyła mnie ta ostatnia pozycja, bo zamierzałem go kupić. Wszystko oczywiście za darmo, tzn. nie tak do końca, bo trzeba było sobie zapracować na to – podkreśla Marek Podraza, uczestnik biegu i Ambasador Festiwalu Biegowego.

- Wizyta kuriera zbiegła się z pokonaniem przeze mnie kolejnych 70 km. Mam już na koncie 140 km i biegnę dalej, a nawet troszkę chodzę:) ile uda się pokonać jeszcze kilometrów nie wiem. Mam cichy plan, że jeszcze z kolejną "siedemdziesiątkę" zaliczę. Oczywiście zachęcam wszystkich do udziału, wprawdzie pakiety są już wybiegane, ale organizatorzy organizują jeszcze konkursy dla wszystkich uczestników wyzwania. Teraz do wygrania były piękne koszulki i pewno coś jeszcze w najbliższym czasie się pojawi - dodaje Marek Podraza.

"Bieg dla Europy 2020" potrwa do 27 września. Szczegóły: TUTAJ

red.


Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce