Michał Kiełbasiński z Wyczynem Roku?


Opublikowane w pt., 12/10/2018 - 08:31

Trwa głosowanie w plebiscycie Wyczyn Roku 2018 na targach turystycznych World Travel Show 2018. Wśród nominowanych znalazł się Michał Kiełbasiński.

Michał startował w niezliczonej ilości rajdów przygodowych i ultramaratonów. Był uczestnikiem legendarnej wyprawy Camel Trophy, której trasa wiodła ze wschodu na zachód indonezyjskiej części wyspy Borneo. Zimą 2017 roku w 33 dni Michał pokonał 1600-kilometrową trasę z Whitehorse do Fairbanks na Jukonie. Swój projekt zadedykował naszym Braciom Mniejszym – psom.

Zrobił to! Michał Kiełbasiński na mecie Run Dog!

Za swój bieg na Jukonie, Michał otrzymał już m.in. wyróżnienie na gali Kolosów.

Michał Kiełbasiński wyróżniony na gali Kolosów!

Do nagrody Wyczyn Roku 2018 nominowani zostali także:

- Krzysztof Starnawski, podróżnik, speolog, ratownik TOPR, a przede wszystkim nurek. W 2018 r. ustanowił już trzeci rekord świata w nurkowaniu głębokim z użyciem obiegu zamkniętego, tym razem na jeziorze Garda we Włoszech – 303m.

- Andrzej Bargiel, himalaista, biegacz i narciarz wysokogórski, który w 2018 r. zjechał na nartach z drugiego najwyższego szczytu świata K2 (8611 m n.p.m.). Na swoim koncie ma także zjazd na nartach z Shisha Pangmy, Manaslu i Broad Peak oraz zdobycie w rekordowym czasie pięciu siedmiotysięczniczków Śnieżnej Pantery.

Głosowanie w konkursie trwa do 21 października. W ramach konkursu zostaną wyłonieni także laureaci w kat. „Blog roku 2018” i „Osobowość podróżnicza 2018”.

Strona plebiscytu: TUTAJ

red.


Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce