Mikołów dla dzieci - biegacze dla dzieci! Przyłącz się!


Opublikowane w śr., 17/01/2018 - 14:36

Już w najbliższą sobotę 20 stycznia, w samo południe w mikołowskim Parku Planty wystartuje 5. Bieg Charytatywny "Biegniemy dla Dzieci z OREW-u i WTZ w Wyrach". Są jeszcze wolne numery startowe - zachęcamy!  

To kolejna edycja imprezy sportowej, celem której jest zbieranie środków na budowę nowego Centrum Rehabilitacji w Wyrach dla Dzieci z Niepełnosprawnościami Intelektualnymi. Nauczyciele i młodzież szkolna z wielkim entuzjazmem przygotowują się do tego wielkiego wydarzenia, udział w którym może wziąć maksymalnie 300 biegaczy. 

- Znakiem firmowym biegu są uśmiechnięci wolontariusze - uczniowie naszej szkoły, gorąca atmosfera i pyszna grochówka - mówi Marcin Pogonowski, koordynator imprezy.

Do wyboru są dystanse 5 i 10 km. - Trasa będzie oznaczona będzie co kilometr. Jest dosyć wymagająca, z kilkoma dłuższymi podbiegami - mówi organizator. 

Elektroniczny pomiar czasu zapewni Fundacja "Festiwal Biegów" - nie zapomnijcie zamocować chipa do buta!

Zapisy elektroniczne czynne są już tylko do czwartku (TUTAJ). Będzie można sie zapisać także w dniu biegu. Wpisowe to 30zł (w dniu biegu 40 zł). 

Biuro zawodów znajdować się będzie w holu Szkoły Podstawowej nr 1 im. Powstańców Śląskich w Mikołowie. Weryfikacja zawodników od 9:00 do 11:30. 

- Zapraszamy wszystkich chętnych do wspólnego biegania i pomagania! - zachęca Marcin Pogonowski. Przyłączamy się do zaproszenia! 

5. Bieg Charytatywny "Biegniemy dla Dzieci z OREW-u i WTZ w Wyrach" w festiwalowym KALENDARZU IMPREZ.

red. 

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce