MosirGutwinRun 2018: Znamy zwycięzców klasyfikacji rodzinnej


Opublikowane w pt., 12/10/2018 - 11:13

Rodzeństwo Rogozińskich wygrało po raz piąty w rywalizacji rodzin podczas tegorocznego cyklu MosirGutwinRun i przed finałową rundą, która odbędzie się 28 października, zdecydowanie prowadzi w klasyfikacji generalnej. Na podium wróciło rodzeństwo Gębka.

W piątej rundzie do rywalizacji przystąpiło 8 rodzin. Tradycyjnie najliczniejszą reprezentację wystawili bracia Rogozińscy, których team tym razem liczył 4 osoby. Już na starcie dało im to przewagę w postaci dwóch punktów bonusowych (po 1 za każdą osobę ponad minimalną liczbę 2 osób, jaką musi liczyć drużyna rodzinna). Rogozińscy nie dali też szans rywalom w rywalizacji sportowej, ustanawiając najlepszy sumaryczny czas przedstawicieli w biegu na 5 i 10 km (01:04:00). Drugie miejsce zajęli Natalia i Karol Gębka i dzięki temu wrócili na podium klasyfikacji (kosztem rodziny Machnickich).

Przed finałową rundą cyklu MosirGutwinRun 2018 w klasyfikacji rodzinnej jedno jest już pewne - na pewno wygrają ją Rogozińscy. Przewaga 23 punktów nad kolejną rodziną pozwoliła im obronić zdobyty przed rokiem tytuł najlepszej rodziny cyklu już po rozegraniu pięciu z sześciu rund. Sprawa pozostałych miejsc na podium wydaje się być otwarta, co zapowiada emocje podczas finałowej rundy.

Wyniki 5. rundy w klasyfikacji rodzinnej i Klasyfikacja Generalna: TUTAJ

Finałowa - szósta runda cyklu MosirGutwinRun 2018 odbędzie się 28 października. Zapisy internetowe na stronie www.ostrowiecbiega.pl.

FestiwalBiegow.pl jest patronem medialnym cyklu  MosirGutwinRun 2018.

źródło: MOSiR Ostrowiec Św.


Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce