Na maraton do Aten za... 39 zł! Łap okazję!

Na maraton do Aten za... 39 zł! Łap okazję!


Zestawiając ofertę przewoźników z kalendarzem imprez biegowych trafiliśmy na ciekawą ofertę linii Ryanair. Od Maratonu Ateńskiego dzieli nas dokładnie 39 zł (lot w jedną stronę) lub 78 zł (tam i z powrotem)! Odloty z lotnisk w Pyrzowicach i Balicach.

Maraton Ateński zaplanowano w tym roku na 12 listopada. Wylatując do Grecji 11 listopada z Katowic lub Krakowa, za bilet zapłacimy tylko 39 zł. Bilet powrotny na 16 listopada to koszt również 39 zł (ceny aktualne na w chwili publikacji tego wpisu).

Katowice - Ateny i Kraków - Ateny to nowe połączenia w ofercie lini Ryanair. Oba zapowiedziano wiosną, dziś bilety trafiły do sprzedaży.  

Ok, ale co z kosztami pobytu? 

- Ateny nie są drogim miastem. Za nocleg w motelu (zarezerwowany odpowiednio wcześniej) zapłacimy 40 zł a jednoosobowy pokój można wynająć już za 63 zł. Dwuosobowy pokój z łazienką to dwukrotnie większy wydatek - pisze Kasia w naszym cyklu Maratony na świecie, polecając uwadze "najprawdziwszy" maraton świata. Sama do Grecji nie poleci, bo... zaplanowała już bieg w Ravennie. 

O Maratonie Ateńskim przeczytacie TUTAJ.

red. 


Polecamy również:


Podziel się: