Na odległość, własną trasą, z szacunkiem do przeszłości - Wirtualny Bieg Powstania Warszawskiego


Opublikowane w czw., 30/07/2020 - 09:18

W ostatni weekend lipca tradycyjnie, w duchu sportowego patriotyzmu, wspominaliśmy wydarzenia roku 1944. Kreatywność i zaangażowanie biegaczy było imponujące.

Ponad 100 relacji z całej Polski, 650 zarejestrowanych sympatyków, mnóstwo wspomnień historycznych i emocji, kreatywność w doborze trasy i wszechobecny szacunek dla bohaterów wydarzeń roku 1944 – tak w skrócie można by podsumować weekendowy Wirtualny Bieg Powstania Warszawskiego.

Dziękujemy, że byliście z nami! Wasze zaangażowanie i kreatywność zaskoczyła nas pozytywnie po raz kolejny. Duch historii i pamięć o Powstaniu Warszawskim sięga od Pomorza aż po góry, zaś marka Biegu Powstania Warszawskiego również jednoczy biegaczy w tych trudnych czasach.

Dziękujemy za wsparcie naszym Sponsorom i Partnerom, którzy zdecydowali się ufundować upominki za relacje: Sponsorowi Strategicznemu – PKO Bank Polski, Martom Bike, Fit Adept, Chude Ciacho i Muzeum Powstania Warszawskiego.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć publikowanych przez uczestników w wydarzeniu na Facebooku TUTAJ oraz relacji z Wirtualnego Biegu Powstania Warszawskiego z udziałem AKTYWNEJ WARSZAWY i Przyjaciół, Teamu Zabiegane Dni i Grupy Biegowej UM Warszawa.

źródło: Stołeczne Centrum Sportu Aktywna Warszawa

fot. Krzysztof Aniołkowski i Paweł Paciorek


Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce