Nowa przeszkoda i… lody w pakietach Survival Race!


Opublikowane w śr., 24/04/2019 - 16:40

Miejski bieg z przeszkodami Survival Race świętuje w tym roku szóstą edycję. W tym sezonie na zawodników czeka sporo nowości i niespodzianek. Dwudniowy festiwal sportowy startuje 1-2 czerwca w Poznaniu oraz 21-22 września we Wrocławiu.

Organizatorzy szykują mocno odświeżoną trasę biegową. Na survivalowych mapach pojawiło się już 8 nowych przeszkód, między innymi konstrukcja z tyrolką pod nazwą Szynociąg, prawie 35-metrowy Monkey Bar czy dwie przeszkody udostępnione od zaprzyjaźnionego biegu Runaway. W ostatnich dniach tor urozmaicił szyld „Rureverest” - pochyła drabinka, którą trzeba będzie pokonać wspinając się na poszczególne szczeble.

A to jeszcze nie koniec nowości 2019 - z oficjalnych źródeł wiemy, że na swój debiut czekają jeszcze inne przeszkody!

Przyjemne niespodzianki pojawią się także w pakietach startowych. Poza klasycznym wyposażeniem, takim jak techniczna koszulka, survivalowa opaska czy pamiątkowy medal po przekroczeniu mety, każdy biegacz otrzyma między innymi zestaw suplementów Formotiva oraz… darmowe lody proteinowe!

Jeszcze więcej zdobyczy będzie czekało na najlepszych śmiałków, którzy powalczą o podium w pierwszej fali LEGEND. O ile w całym biegu dozwolona jest wzajemna pomoc lub omijanie przeszkód za wykonanie karnych burpees – w fali LEGEND zawodnicy zdani są tylko na siebie. Zwycięzcy z najlepszym czasem otrzymają paczkę wartościowych nagród, między innymi akcesoriów dla biegaczy i survivalowców ze sklepu Militaria.pl

Survival Race to także bieg z przeszkodami dla dzieci! Dla najmłodszych uczestników zostały przygotowane trzy trasy z różnym poziomem trudności. W tym roku pod szyldem SR KIDS wystartują aż trzy wydarzenia - 11 maja we Wrocławiu na unikalnej trasie wokół hali Orbita oraz imprezy towarzyszące standardowym biegom dla dorosłych: 1-2 czerwca w Poznaniu i 21-22 września we Wrocławiu. Biegnąć z dziećmi pomagacie! Z każdego biletu na bieg dla dzieci część środków zostanie przekazana na ufundowanie karmy dla lokalnych schronisk.

Nie warto zwlekać z zakupem pakietów startowych - z każdym miesiącem cena wzrasta! Tylko do wtorku, 30 kwietnia można się załapać na najtańsze bilety w przedsprzedaży: www.survivalrace.pl

źródło: Organizator

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce