Oddaj koszulki, pomóż dzieciom z wadami genetycznymi


Opublikowane w czw., 21/11/2019 - 08:35

Biegacze z całej Polski mogą wspomóc fundację Kolorowy Świat i jednocześnie pozbyć się zalegających w szafie pamiątkowych koszulek z biegów. Krakowska firma ubierającą drużyny sportowe Power Canvas rozpoczęła charytatywną akcję Pomoc w Pakiecie.

Każdy biegacz ma w szafie nadmiar koszulek z pakietów startowych. Aby wziąć udział w akcji, należy dostarczyć je do siedziby Power Canvas. Organizatorzy przekażą odzież specjalistycznej firmie, która „zamieni” ją w pieniądze i przeznaczy na fundację Kolorowy Świat. Każde 15 koszulek oraz taki sam wkład finansowy od organizatorów funduje 10 minut specjalistycznej rehabilitacji dla dzieciaków. Ci, którzy oddadzą minimum 15 koszulek otrzymają od Power Canvas voucher upominkowy. Akcja Pomoc w Pakiecie potrwa miesiąc.

Celem inicjatywy jest zebranie jak największej sumy pieniędzy dla fundacji Kolorowy Świat, która codziennie walczy o radość życia dzieci z porażeniem mózgowym, autyzmem i innymi wrodzonymi wadami genetycznymi. Część z objętych pomocą dzieci marzy, aby kiedykolwiek zacząć chodzić. Biegowa społeczność wspólnymi siłami może pomóc postawić im pierwszy krok.

Organizowana przez Power Canvas akcja charytatywna jest ciekawą inicjatywą, która może być dużym wsparciem dla fundacji i jej podopiecznych. Dodatkowo to doskonała okazja na nadanie ubraniom drugiego życia i zadbanie o środowisko. Aby wziąć udział w akcji należy wejść na stronę i wypełnić formularz na https://powercanvas.pl/pl/pomoc-w-pakiecie

red. / Power Canvas


Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce