ORLEN Warsaw Games - nowość dla całych rodzin


Oprócz biegu na dystansie królewskim i biegu Oshee 10 km, Narodowe Święto Biegania wzbogaci się o ORLEN Warsaw Games – rodzinny piknik sportowy dla wszystkich mieszkańców Warszawy, którzy pragną odkryć swoją sportową pasję, nie tylko tę biegową - zapraszają organizatorzy. 

Wydarzenie odbędzie się w sobotę, 22 kwietnia 2017 r. na terenie Parku Agrykola, wstęp bezpłatny. Będzie to swego rodzaju rozgrzewka przed niedzielnymi zmaganiami biegaczy.

Na wszystkich gości ORLEN Warsaw Games będą czekały liczne atrakcje, wśród których każdy, niezależnie od wieku i poziomu aktywności sportowej, znajdzie coś dla siebie. Cała przestrzeń wydarzenia będzie wypełniona unikalnymi strefami, które pozwolą uczestnikom poznać bliżej daną dyscyplinę i przekonać́ się̨, czy dany sport ich interesuje oraz czy mają predyspozycje do jego uprawiania.

Jedną z głównych atrakcji będzie Marszobieg „Biegam, bo lubię” organizowany wspólnie z Programem Trzecim Polskiego Radia. Natomiast położone na terenie Agrykoli bieżnia i stadion staną się areną zmagań najmłodszych sportowców w ramach zawodów „Lekkoatletyka dla każdego”. Razem z Polskim Związkiem Lekkiej Atletyki spróbujemy zarazić kilka tysięcy dzieci pasją do sportu i duchem sportowej rywalizacji.

Oprócz zawodów lekkoatletycznych i marszobiegu chętni będą mogli również spróbować swoich sił w treningu crossfit, zagrać w uliczną odmianę koszykówki – streetball, lub zjechać na trzykołowych pojazdach Drift Trike. 

Dla najmłodszych przygotowane zostaną m.in. park linowy, skatepark, strefa z dmuchańcami oraz zajęcia zumby. Dodatkową atrakcją będzie koncert gwiazd na scenie głównej i możliwość spotkania z mistrzami olimpijskimi.

Strona wydarzenia: www.orlenmarathon.pl

mat. pras.


Polecamy również:


Podziel się: