Oto oficjalne koszulki 41. PZU Maratonu Warszawskiego


Opublikowane w śr., 14/08/2019 - 09:42

Na oficjalnej koszulce 41. PZU Maratonu Warszawskiego dominować będzie klasyczna szarość. Na froncie umieszczono grafikę przedstawiającą stoper z wkomponowanym motywem panoramy Warszawy, zaś jej głównym elementem są puste pola cyfrowego zegara. Dzięki tej kreatywnej koncepcji każdy, kto ukończy bieg, będzie mógł z wykorzystaniem niezmywalnego markera pochwalić się osiągniętym wynikiem. Na tyle koszulki umieszczono zaś zarys trasy 41. PZU Maratonu Warszawskiego.

- Zależało nam, aby koszulka była dla każdego uczestnika wyjątkową pamiątką. Dlatego znalazły się na niej dwa motywy - trasa i pokonane kilometry oraz miejsca na wpisanie czasu, z którym przekroczyło się linię mety – wyjaśnia Magda Skrocka, Dyrektor Komunikacji Fundacji Maraton Warszawski.

Producentem koszulki technicznej jest firma New Balance. Maraton Warszawski od początku bieżącego roku związany jest umową z amerykańską marką, będącą strategicznym partnerem technicznym imprezy. Tym samym znalazł się w jednym gronie z najbardziej uznanymi maratonami na świecie – w Nowym Jorku, Londynie i Rotterdamie. 

Co trzeba zrobić, aby otrzymać koszulkę?

Pakiety startowe na 41. PZU Maraton Warszawski dostępne są w 3 wariantach (ceny obowiązują do końca sierpnia): bez koszulki (150zł), z koszulką bawełnianą z analogicznym wzorem (169zł) oraz koszulką techniczną New Balance (199zł). Wyboru należy dokonać na etapie rejestracji. Osoby, które już się zarejestrowały i opłaciły swój udział, mogą dodać do swojego pakietu koszulkę, dopłacając różnicę w cenie.

Koszulki na biegi towarzyszące będą spójne graficznie z tą opracowaną pod kątem biegu głównego. Na każdej z nich zostanie umieszczona grafika stopera z możliwością wpisania osiągniętego wyniku. Grafiki będą wykonane w kolorach charakterystycznych dla imprezy.

41. PZU Maraton Warszawski oraz biegi towarzyszące odbędą się 29 września 2019 roku.

Więcej informacji oraz zapisy dostępne są na stronie maratonu.

Źródło: Fundacja „Maraton Warszawski”


Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce