Patriotycznie! Bieg Aleksandrowski pokazał koszulki


Opublikowane w śr., 22/05/2019 - 13:26

Wielkimi krokami zbliżamy się do 7. Biegu Aleksandrowskiego z okazji Święta Wojska Polskiego (na dystansie 5 km) oraz 5. Półmaratonu Aleksandrowskiego.

- Już 15. sierpnia kolejny raz, na sportowo, uczcimy Święto Wojska Polskiego. A już kilka miesięcy przed, dbamy o to, abyście mieli jeszcze lepsze i milsze wspomnienia z tego wydarzenia. Dziś prezentujemy Wam projekt koszulki, którą każdy zawodnik znajdzie w swoim pakiecie startowym. Mamy nadzieję, że koszulki wszystkim biegaczom przypadną do gustu i będą dla nich miłą pamiątką z aleksandrowskiego biegu.

Przypominamy także o kilku kwestiach organizacyjnych. Do końca czerwca, opłata startowa w półmaratonie wynosi 55 złotych. Po tym terminie wzrośnie do 70 złotych. Po zamknięciu zapisów elektronicznych, w Biurze Zawodów, trzeba będzie natomiast zapłacić 100 zł. Dlatego warto się pospieszyć, by zapłacić mniej.

Osoby powyżej 60. roku życia zwolnione są z opłaty startowej, a mieszkańcy Gminy Aleksandrów Łódzki płacą 50% ustalonej kwoty wynikającej z terminu wpłaty – zniżka nie dotyczy opłat ponoszonych w Biurze Zawodów.

Opłata startowa w biegu na 5 km jest stała i wynosi 20 zł. Jedynie w dniach, w których funkcjonować będzie Biuro Zawodów, uczestnicy będą musieli zapłacić o 5 złotych więcej. W przypadku biegu na dystansie 5 km nie są przewidziane żadne zniżki czy zwolnienia z opłat.

W ramach opłaty startowej uczestnicy otrzymają numery startowe, pamiątkowe koszulki i medale oraz napoje.

Organizatorem biegu jest Urząd Miejski w Aleksandrowie Łódzkim.

Zapisy oraz regulaminy biegów dostępne pod TYM adresem.

 

źródło: Organizator

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce