Pobiegną jak... w Słonecznym Patrolu

Pobiegną jak... w Słonecznym Patrolu


Jakie kadry z hitowego serialu lat 90. u zapadły wam w pamięć? Zapewne biegnąca po plaży Pamela Anderson (u mężczyzn) i konserwujący słońcem tężyznę fizyczną David Hasselhoff (u pań). Tym, którzy chcieliby powtórzyć tamte epickie momenty, dedykowany jest The Baywatch Slow Motion Marathon. 

Już w sobotę w Los Angeles ekipa filmowa najnowszej odsłony Słonecznego Patrolu - m.in. Dwayne (The Rock) Johnson i Zac Efron - organizuje bieg na zawrotnym dystansie 500m. Nie to jest jednak najciekawsze.

W tym biegu nie przyda się żadna technika, a hektolitry potu wylane na treningach będą nieistotne. Bieg zostanie rozegrany w technice "slow motion" (interpretacja dowolna, niemniej chyba oczywista), a zwycięzcą zostanie... "najwolniejsza i najseksowniejsza osoba, która przekroczy linię mety".

The Baywatch Slow Motion Marathon odbędzie się 22 kwietnia na jednej z plaż Los Angeles. Rejestracja od godz. 9:00 w klubie L.A. Live. Limit uczestników to 1000 osób - kto pierwszy ten lepszy. Nagrody to bilet na światową premierę sequela Baywatch, z organizatorami w rolach głównych.

red.    


Polecamy również:


Podziel się: