Pomaganie poprzez bieganie. 20.10 w warszawskich Włochach


Opublikowane w pt., 20/09/2019 - 21:27

Bieg jakiego jeszcze nie było! 20 października każdy będzie mógł spróbować swoich sił na trasie i już poprzez samo uczestnictwo wspierać szczytne cele bowiem CAŁOŚĆ z wpisowego przeznaczone zostanie na zakup wózka inwalidzkiego – informują organizatorzy imprezy w komunikacie prasowym.

W pomaganiu wszyscy możemy być równi

Wspólnie pobiegniemy dla Pawełka, 11-letniego chłopca, chorującego na dziecięce porażenie mózgowe i RAZEM ufundujemy mu nowy, elektryczny wózek inwalidzki, który ułatwi mu poruszanie się. Pomoc jest potrzebna, ponieważ ze starego już wyrasta, dlatego każdy kto weźmie udział w wydarzeniu, pokaże tym samym, że los innych nie jest mu obojętny.

Więcej o Pawełku: TUTAJ

Na linii startu może znaleźć się absolutnie każdy

Startujemy 20 października w dzielnicy Warszawa Włochy, uczestnicy mają do wyboru trasę 5 km i 10 km. W obu przypadkach wpisowe za pakiet startowy wynosi 50 złotych i przekazane zostanie w całości na finansowe wsparcie Pawełka.

W wydarzeniu każdy będzie mógł wziąć udział bowiem do uczestnictwa zapraszamy również osoby niepełnosprawne, które będą mogły  biec jednocześnie ze wszystkimi. Chcemy w ten sposób ukazać ich sprawność stąd też wywodzi się nazwa wydarzenia Bieg Pełnosprawny.

Wierzymy, że dla prawdziwych bohaterów nie ma ludzi "innych od innych", a bariery nie istnieją.

ZAPISY: TUTAJ

źródło: Stowarzyszenie Sportowy Bohater


Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce